Zavrieť

Porady

vysoká absencia - PN

Ahojte,

Pracujem vo výrobnom závode a momentálne nám veľký škrt cez rozpočet robí 18% ná absencia z dôvodu PN. Máte prosím niekto skúsenosti s analyzovaním dôvodov PN, ako formou ste to robili? Aké opatrenia (motivačné prostriedky) používate pri odstraňovaní absencie a osvedčili sa Vám ?

Ďakujem za Vaše odpovede.

Petra
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Alexandra777 je offline (nepripojený) Alexandra777

    Alexandra777
    Ahoj, nevieš mi prosím ťa poradiť, ako mám postupovať, keď sa ocitnem na PN? Začala som podnikať iba nedávno a 1. krát som ochorela. Potvrdenie, kt. mi dal lekár mám poslať do sociálnej a zdravotnej poisťovne, alebo to urobí lekár? Ovplyvní mi to výšku odvodov? Ďakujem

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    petruka Pozri príspevok
    Ahojte,

    Pracujem vo výrobnom závode a momentálne nám veľký škrt cez rozpočet robí 18% ná absencia z dôvodu PN. Máte prosím niekto skúsenosti s analyzovaním dôvodov PN, ako formou ste to robili? Aké opatrenia (motivačné prostriedky) používate pri odstraňovaní absencie a osvedčili sa Vám ?

    Ďakujem za Vaše odpovede.

    Petra
    Skúste zaviesť nejaké 2-3 dni zdravotného voľna (niečo akoby nad rámec dovolenky), ktoré si môžu čerpať v prípade krátkodobej choroby bez nutnosti návštevy lekára. Mnoho ľudí nechce ísť k lekárovi, keď im začne tiecť z nosa a chodia do práce. Lekára navštívia až keď sa im zvýši teplota a potom maródia aj 2 týždne. Keby to vyležali hneď na začiatku, možno im choroba neprepukne.

    U nás máme také niečo a máme neprítomnosť z dôvodu PN cca. 1%. Ale záleží aj do mentality ľudí a výšky príjmu. Niekto si radšej zoberie dovolenku 2 dni, aby sa preliečil, niekomu sa oplatí radšej 2 týždne maródiť (aj zbytočne), keď sa mu to na príjme neodrazí.

    Alebo skúste ich ešte motivovať, že kto z dôvodu maródky v kvartáli (polroku) nevynechá viac ako X dní, dostane nejaký bonus (1000, 2000, ... SKK). Myslím, že finančná motivácia je najsilnejšia.

    petruka je offline (nepripojený) petruka

    petruka
    Ďakujem za radu.

    My máme nejaké finančné odmeny za 100% prítomnosť, ale asi budeme musieť prehodnotiť výšku. A čo sa týka analýzy PN, nestretol si sa s takým niečím ? Ide o to aby ste nejako rozoznali simulantov, ktorý PN zneužívajú na iné veci a schovávajú sa za chrípkové obdobia.

    Petra

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    petruka Pozri príspevok
    Ďakujem za radu.

    My máme nejaké finančné odmeny za 100% prítomnosť, ale asi budeme musieť prehodnotiť výšku. A čo sa týka analýzy PN, nestretol si sa s takým niečím ? Ide o to aby ste nejako rozoznali simulantov, ktorý PN zneužívajú na iné veci a schovávajú sa za chrípkové obdobia.

    Petra
    Nakoľko je chorobnosť u nás malá, neriešili sme to. Dalo by sa to možno štatisticky - podľa diagnózy. Ale simulantov a skutočne chorých je ťažko rozlíšiť.

    Raz vraj nejaký študent na VŠ priniesol ospravedlnenku od lekára, kde bola uvedená číselne diagnóza - rizikové tehotenstvo. (Evidentne to falšoval od nejakej známej).

    vysoká absencia - PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.