Zavrieť

Porady

prepis PHM v nádrži

Ahojte poraďáci,
neviete mi náhodou niekto poradiť, ako by som mohla prepísať zostatok PHM v nádrži k 31.12.? Program mi napočítaval litre a mala som horibilný zostatok, tak som si ho prepočítala, aby som vedela aspoň aký je približný ku koncu roka. Len ho teraz potrebujem tam prepísať, aby mi od januára počítalo správny stav pohonných hmôt. Skúšala som všeličo, do ťachometra ma pustí, ale do stavu PHM nie. Poraďte ak viete, ako by sa to dalo urobiť.
Vďaka, pekný večer.
Lenka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    Ešte taký dotaz, robím v MRP Win-PU. Ďakujem.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ja by som si skôr nastavila nový počiatočný stav nádrže. Pekne by sa to dalo urobiť po ročnom prevode, a to kliknutím na dané auto, a opraviť poč. stav nádrže.

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    Leni,presne to som urobila, ročný prevod - potom som sa nastavila na dané auto a upravila som počiatočný stav nádrže na taký,aký má byť, tak som začala robiť januárove jazdy, ale keď som pozrela na tlač, zostal mi tam starý zostatok a po novom ani chýru. Tak neviem, možno mám ja niečo zle nastavené. Hm? Čo povieš?

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    áno,Lenka, dala som tlačiť len nové jazdy za január 08. Tým ročným prevodom si myslela ročný prevod iba v knihe jázd alebo po celkovom ročnom prevode účtovníctva?

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    Myslela som,že prevod - ročný v účtovníctve. V knihe jázd som dala ročný prevod, ale nezmenilo mi to, keď som nahodila január. Skôr si myslím,či mi to neurobí keď urobím ročný prevode celého účta. Ty si to skúšala tak,ako si písala a spravilo Ti to? Mne tam necháva ten starý zlý konečný stav-ako počiatok v novom roku.

    prepis PHM v nádrži

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.