Zavrieť

Porady

vyrobne cisla - Alfa

Dobry den. Chcel by som sa informovat neviem nikde najst v programe Alfa start v polozke programu sklad zadavanie vyrobnych cisel daneho produktu. Nachadza sa tam iba polozka EAN a ta charakterizuje druh tovaru ale zadavanie vyrobnych cisel (serial number) nikde nevidim. Je to dost dolezite najma pri reklamacii aby nemohlo dojst k zamene toho isteho tovaru tym istym tovarom ale poskodenim. Evidenciu je spravne robit ale v programe Alfe to akosi nevidim. Viete mi poradit kde by to asi mohlo byt? Pripadne nejaky alternativny software mi poradte. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bubačik je offline (nepripojený) Bubačik

    Bubačik
    V Alfe si nevies sledovat, evidovat skladove karty podla vyrobnych cisel, pripadne sarzi alebo nejake zostavy. Prepracovanejsie skladove hospod. si mozes zakupit v programe Omega, nakolko je to sice program pre podvoj. uctovn. ale ty si mozes zakupi len urcite moduly.

    coper je offline (nepripojený) coper

    coper
    stoji to nejakych 10 000. nieco lacnejsie sa neda? staci mi jednoduche uctovnictvo + to skladove hospodarstvo chcem mat v tom poriadok poradte mi dakujem

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Môžeš si výrobné číslo písať aj do kolonky Kód JK, ale vtedy Ti toto číslo nebude ťahať napr. do inventúrneho súpisu ani do faktúry.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.