Zavrieť

Porady

Atramentová tlačiareň

Aké máte skúsenosti s výmenou kaziet- náplní do atramentovej tlačiarne? Kupujete vždy nové náplne alebo používate repasované alebo ich plníte farbou sami? Dajte vedieť!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Madam Kurie je offline (nepripojený) Madam Kurie

    Predseda SVB Madam Kurie
    Ja používam originál.
    Používaním náplní s dopĺňaním atramentu som dvakrát znečistil trysky tak, že sa už nedali vyčistiť ani špecialnymi "vodičkami" Keďže tlačová hlava stojí skoro toľko koľko aj tlačiareň , kúpil som vždy novú a tak mám tretiu a tú používam už tretí rok a šlape bez problémov. Používam značku " Ca..n" a som spokojný.
    Jedna náplň ma stojí " farebná" 290 Sk , čierna 320 Sk .
    Originál farby totiž mnohokrát "neobľubujú" iné farby , alebo niektoré ich zložky a v tryskách , resp. pri zahriati v tryske tieto zložky so sebou zreagujú na tuhú hmotu.
    Doporučujem , preto pred použitím iných atramentov vyčistiť všetky časti prechodu atramentu aspoň destilovanou vodou a použiť naraz všetky náplne repasované. Nemiešať s originálkami.

    Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

    Ofélia
    Keď som si v roku 2000 kupovala tlačiareň, kupovala som nové náplne ( ešte sa tu neplnili), od roku 2005/6 si dávam plniť a vtedy som sa dozvedela že keby som mala originál toner zakúpený s tlačiarňou tak toner môžem plniť xxx krát ako ten čo som dokupovala. Plním si občas aj sama len som celá zababraná od farieb. Teraz som si po 2 rokoch musela znovu kúpiť nový toner lebo trysky mi zasychajú a donekonečna to plniť nejde.

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    nie ze neoriginalne farby reaguju s originalnymi ale mnohy "repasovaci" pouzivaju menej kvalitne farbiva s ovela mensou jemnostou a preto sa trisky zapchavaju...

    repasovane naplne su plnohodnotne a 100% identicke s originalnymi od vyrobcu ak si date zrepasovat naplne u solidnej firmy jediny rozdiel je ze tam nebudete mat nalepku danej znacky inak pouzivaju zhodny atrament aj technologiu takze su to identicke naplne za nizsiu cenu

    ale treba si dat pozor na amaterov pretoze kupovat novu hlavu naozaj nieje sranda mozte rovno kupit novu tlaciaren
    ale trisky sa daju tiez menit samostatne

    Atramentová tlačiareň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.