Zavrieť

Porady

Vrátenie daňoveho bonusu

Kde mam v peňažnom denniku napisať vratenie daňoveho bonusu za rok 2006, mam Ju verziu 5.30, napisal som to pod ostatne nezdanitelne prijmy,je to dobre.Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Je jedno akú máš verziu Ja mám 1.08 build 340, a vrátený daňový bonus účtujem ako príjem na BU (DU ho tam posiela) a členenie mínusom mzdy.

    Denda je offline (nepripojený) Denda

    Denda
    demeter Pozri príspevok
    Kde mam v peňažnom denniku napisať vratenie daňoveho bonusu za rok 2006, mam Ju verziu 5.30, napisal som to pod ostatne nezdanitelne prijmy,je to dobre.Ďakujem!
    Zadali ste otázku aj tu:http://www.porada.sk/t74483-vratenie...tml#post659675

    V programe MRP naúčtujete mínusom pod kódom 23.

    demeter je offline (nepripojený) demeter

    demeter
    Dal som daňový bonus minusom pod 23/mzdy/ a v ročnom vykaze mi to ukazuje sumu minusom v mzdach,čo mam spraviť aby mi tam ostala nula,a ešte sa chcem spýtať ja sam sebe mzdy nedavam,či to tam môžem mať potom napisane,jedna znama mi hovorila ,že danový bonus piše len medzi prijmi a odaňuje ich je to spravne.

    mandula je offline (nepripojený) mandula

    mandula
    demeter Pozri príspevok
    Dal som daňový bonus minusom pod 23/mzdy/ a v ročnom vykaze mi to ukazuje sumu minusom v mzdach,čo mam spraviť aby mi tam ostala nula,a ešte sa chcem spýtať ja sam sebe mzdy nedavam,či to tam môžem mať potom napisane,jedna znama mi hovorila ,že danový bonus piše len medzi prijmi a odaňuje ich je to spravne.
    podľa toho, čo píšeš, ten daňový bonus Ti nebol vrátený ako zamestnávateľovi, ale ako SZČO.
    Ak je to tak, daňový bonus v Tvojom prípade bude príjem neovplyv.zákl.dane, vrátený daňový bonus sa nezdaňuje.

    Vrátenie daňoveho bonusu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.