Zavrieť

Porady

HP 1510 a plnene kazey

Ahojte. Mam taky problem .. mam multifunkcne zariadenie HP 1510 a zacal som kupovat plnene tonery od firmy Lamda (ci ako sa to pise). Zo zaciatku nebol problem, no zacalo mi robit to, ze... ked som naposledy dal novy toner a vytlacilo tu 1 stranu, ktoru treba oskenovat, myslel som si, ze je vsetko OK, ale po dalsom a dalsom zapnuti tlaciarne mi tu 1 stranu tlaci stale..(uz 2 mesiace). Dost ma to stve, sak to je cela strana navyse.Neviete kde moze byt problem ?? Farebnu napln nepouzivam a tu stranu co vytlaci, stale oskenujem ako treba ... ma uz niekto take nieco za sebou???
Vopred Dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stevo83 je offline (nepripojený) Stevo83

    Stevo83
    No... dik za radu, lenze ciernu, co pouzivam som vymenil... Lamda totis berie na vymenu...

    naxmt je offline (nepripojený) naxmt

    Pomáham ľuďom orientovať sa v zložitom svete financií a ukazujem im cestu k finančnej nezávislosti. ...viac naxmt
    nie nie problem urcite nieje v cipe ale 1510 tak isto ako ostatne 15-tkove rady su take otravne ze chcu tu 1vu stranku... a bude to tlacit vzdy az kym sa nespravi cely ten proces 1.vytlacit.... 2.okopirovat...... 3.nascanovat... a ked sa to spravi cele tak to prestane )))) robi to kvoli nastaveniu hlavy ))) takze sa tomu pri vymene Cartrige nevyhnes ))) a co sa tyka znacky to na to nema vlyv ale co mam skusenosti s tou uz spominanou znackou... tak tonery neplnily bohvioe ako..... ale v znacke to nebude ))))))))))))))))

    Stevo83 je offline (nepripojený) Stevo83

    Stevo83
    Ahoj. Ano.. mas pravdu, ale asi si nepochopil, ze ja to viem, aj to robim.... ale neprestane to robit ani ked dam plneny cartrige-plny..a robi to stale.. uz som myslel, ci to nerobi preto, ze farebnu nepouzivam a je asi aj zaschnuta mozno....

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    ked sa ti kazeta hlasi ako novo napojena neustale tak v nicom inom ako chipe byt problem nemoze
    ale asi som nepochopil tvoj problem

    HP 1510 a plnene kazey

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.