Zavrieť

Porady

Cesťáky

Dobrý deň, vie mi niekto poradiť ako najjednoduchšie urobiť cesťáky??
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    katarinaX Pozri príspevok
    Dobrý deň, vie mi niekto poradiť ako najjednoduchšie urobiť cesťáky??
    Ďakujem
    Jednoducho ich vypísať, alebo chceš niečo iné?

    katarinaX je offline (nepripojený) katarinaX

    katarinaX
    no ja vlastne vôbec neviem ako sa robia, jednoducho ich musim urobiť pre 3 autá za celý min. rok. Neviem aký je postup a čo robiť, kde ich zohnať....Pomôžte mi prosím

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    katarinaX Pozri príspevok
    no ja vlastne vôbec neviem ako sa robia, jednoducho ich musim urobiť pre 3 autá za celý min. rok. Neviem aký je postup a čo robiť, kde ich zohnať....Pomôžte mi prosím
    Ty potom asi ani nechceš robiť cesťáky ale knihu jázd. Tie autá sú v majetku firmy?

    denisie je offline (nepripojený) denisie

    denisie
    ....keďže je majetkom firmy, robí sa evidencia jázd, a teda sa vypisuje kniha jázd....aby sa podložili bloky PHM, ktoré si firma zaúčtovala. V akom programe pracujete? alebo sa budú písať jazdy iba písomne resp. excelovsky??

    denisie je offline (nepripojený) denisie

    denisie
    ...aha, ja v Omege...ale myslím že by nemali byť príliš rozdielne a ten program by mal rovnako obsahovať evidenciu jázd...neviem však takto z brucha povedať kde sa nachádza...
    najdôležitejšie je autá si zapísať do evidencie áut ak tak ešte nie je a zapísať priemernú spotrebu PHL podľa TP. Zadávaš jazdy a sleduješ spotrebu PHM aby nedošlo k nadspotrebe alebo podspotrebe.... robila som to minulý rok spätne a bola to dosť piplačka....
    Robila som to na základe blokov, vypísala ich na papier, presne čerpanie litrov + cena bez DPH

    denisie je offline (nepripojený) denisie

    denisie
    ...predovšetkým na to, aby tie jazdy boli reálne....a aby nevyšlo v konečnom dôsledku, že sa natankovalo viac ako sa vôbec spotrebovalo....čiže vymyslieť jazdy pri ktorých skutočne aj dôjde k minutiu teda spotrebe PHM....
    ten program by mal automaticky vypočítať keď nahodíte počet prejdených km a nákup PHL koľko sa spotrebovalo a koľko zostalo fitkívne v nádrži...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.