Zavrieť

Porady

Príloha rtf.

Dobrý deň !
Prosím Vás o radu, ako by som mohla otvoriť prílohu v rtf - bola mi poslaná mailom, sú tam kresby a vôbec sa mi nezobrazujú.
Ďakujem !
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    vo Worde.

    The Rich Text Format (often abbreviated to RTF) is a proprietary document file format developed by Microsoft in 1987 for cross-platform document interchange. Most word processors are able to read and write RTF documents.

    It should not be confused with enriched text (mimetype "text/enriched" of RFC 1896) or its predecessor Rich Text (mimetype "text/richtext" of RFC 1341 and 1521) which are completely different specifications.

    Formát RTF (Rich Text Format) je formát súborov, ktorý dokážu spracovať mnohé programy na spracovanie textu. Často sa používa v prípadoch, v ktorých sa pri dokumente vytvorenom v jednom programe na spracovanie textu očakáva, že sa bude upravovať v inom programe na spracovanie textu. Po uložení dokumentu programu Microsoft Word vo formáte RTF sa však môžu niektoré typy údajov alebo formátovania stratiť, dokument môžete preto uložiť v inom formáte alebo môžete použiť konvertor dokumentov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.