Zavrieť

Porady

uvádzajúci učiteľ

zdravím. Chcem Vás poprosiť aby ste mi napísali čo musí všetko vypracovať uvádzajúci učiteľ, prip. učiteľ ktorý je uvádzaný. sú nejaké tlačivá? Ak áno poradte kde ich nájdem
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mimic je offline (nepripojený) mimic

    mimic
    Ahoj,
    osobne o nejakých tlačivách neviem. Keď som uvádzala kolegyňu, musela som odovzdať 1.vypracovaný plán uvádzajúceho učiteľa - to znamená čo hodláš každý mesiac robiť: napr. MESIAC
    FORMA
    CIEĽ
    ÚLOHA PRE ZAČÍNAJ. UČITEĽA
    September
    Inštruktáž, pracovný pohovor
    Oboznámenie sa s učebnými osnovami. Zostavenie časovo-tematických plánov v jednotlivých ročníkoch, príprava na vyučovacie hodiny
    Preštudovať učebné osnovy a oboznámiť sa s učebnicami a učeb. pomôckami, kresťanské hodnoty vo vyučovaní
    Október
    Rozhovory
    Oboznámiť sa s prácou PK
    a so spôsobom vedenia zákl. pedag. dokumentácie
    Zapojiť sa do práce s nadanými študentami, podieľať sa na príprave a realizácii mat. súťaží
    November
    Obojstranné hospitácie
    Metódy práce so žiakmi, aktivácia žiakov, organizácia vyuč. hodiny a jej rozbor, práca s pomôckami, aktualizácia učiva
    Vhodne využívať pomôcky, zostavovanie testov, vyhodnocovanie testov a šk. úloh
    2. pred koncom šk.roka napíšeš správu, v ktorej to celé aj uvádzaného učiteľa zhodnotíš. mimic

    uvádzajúci učiteľ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.