Zavrieť

Porady

ICQ píše sprava do ľava

písala som cez icq,do toho som zapojila skype a kameru a po ich vypnutí mi začalo icq písať opačným smerom,čiže sprava doľava...už som to mala takto zapnuté spolu viac krát,ale nikdy sa toto nestalo...poradí niekto,čo mám s tým urobiť a prečo sa to stalo?..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mirakelka je offline (nepripojený) Mirakelka

    Mirakelka
    Ahojky,
    ja som ani skype nemala spustené, nič podobné a začalo mi to takto jedného večera blbnúť už som ho aj dva krát preinštalovala, skúšala som kadejaké klávesnicové skratky, volala som aj dákym magorom cez pc, no nikto nevie, ako by mi pomohol Takže prosím ťa, ak dojdeš na grif, ako to vrátiť do pôvodného stavu, prosím pošli mi správu, lebo ja ICQ od daného večera nepoužívam, lebo to ľuďom vadí, že to píše naopak ...

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...Milá Mirakelka...mám to...a už aj odskúšané a funguje to...
    ...stlač ľavý CTRL+pravý SHIFT...píše zľava doprava.....

    ..prajem krásny deň..

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    presne toto sa mi stalo vcera ked som dal iba preinstalovat nepomohlo, bolo treba dat najskor odinstalovat a potom znovu nainstalovat

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    "Padro",v tomto prípade netreba preinštalovať,ale iba pri každom spustení stlačiť ľavýCTRL+pravý Shift,..pretože to tak nezostane,ale aspoň máme možnosť.

    Mirakelka je offline (nepripojený) Mirakelka

    Mirakelka
    Super, ďakujem, nakoniec aj po oprave mi to tam skočilo a zistila som, kde je pes zakopaný ... to moja dcérka ráno ako vstane, tak si pustí pc a píše akože kamoškám ... Pomačká, čo sa jej páči a ja sa divím, prečo mi nejde to, či ono. Budem už múdrejšia

    bubu263 je offline (nepripojený) bubu263

    bubu263
    ahojte. už som vyskúšala čo ste radili v príspevkoch predtým (ľavý Ctrl + pravý Shift) ale nefunguje mi to . nedá sa to napraviť ešte nejako inak?

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Vždycky fungovalo:
    Levý CTRL+Shift = zarovnání vlevo

    Pravý CTRL+Shift = zarovnání vpravo

    jobobe je offline (nepripojený) jobobe

    Priateľ jobobe
    sondaw Pozri príspevok
    Vždycky fungovalo:
    Levý CTRL+Shift = zarovnání vlevo

    Pravý CTRL+Shift = zarovnání vpravo
    držím sa vašich pokynov, prepínam kl.skratky ...žiadnu zmenu v písaní nevidím, čo robím zle?

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Asi nic špatně neděláš, tohle je prostě ICQ. Vyzkoušet to nemohu, používám Mirandu, ale vím od kamaráda, že tohle by fungovat mělo.
    Jedině se zkus odhlásit a znovu přihlásit, jestli si to nedá říct

    bubu263 je offline (nepripojený) bubu263

    bubu263
    no nejak som to vyriesila ale ctrl + shift mi nesiel ...
    JOBOBE : ak ti to aj tak nepojde skus to tak ze si otvoris nejaky kontakt. kliknes dole na "zmenit pismo" a tam sa to da prestavit

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.