Zavrieť

Porady

acer

Acer TravelMate 5520-6A1G12Mi (LX.TKT0C.005)-

uvazujem o kupe tohto notebooku- je to dobra kupa?
alebo poradte nieco obdobne

dikes

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ruddon je offline (nepripojený) ruddon

    ruddon
    pri tom modely je zaujimava vydrz baterie - 4 h, a ide mi este o to aby to malo web cam, bluethoot.wifi, 2 jadrovy procesor tych 120GB, vystup na ex. monitor , OS nemusi byt
    vstupom portom ,konektorom a grafike absolutne nerozumiem- taj radte

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    ruddon Pozri príspevok
    Acer TravelMate 5520-6A1G12Mi (LX.TKT0C.005)-

    uvazujem o kupe tohto notebooku- je to dobra kupa?
    alebo poradte nieco obdobne

    dikes
    ACER by som nebral ....

    Pred chvíľou som jednému klientovi objednával ASUS F5RL AP012 15.4 T5450 160GB 1GB BT za 21.340,- bez Windows s taškou, myšou a ovládačmi pre XP.

    Ak si tam nahodíš XP, je to veľmi dobrý stroj na bežnú prácu. A má všetko to, čo požaduješ - web cam, bluethoot, wifi, 2 jadrový procesor, 160GB HDD a aj vystup na ex. monitor. A navyše máš aj myšku a originál tašku pre notebook.

    Ľuboslav je offline (nepripojený) Ľuboslav

    Ľuboslav
    acery som mal 3 - dva boli v pohode jeden (ferrari 3200) sa 2-krat pokazil (este v zaruke). co sa tyka servisu tak uz ho teraz maju na dobrej urovni (brno) ale v case ked sa mi nb pokazil prvy krat tak to bol otras - konkretne slovenske zastupenie (nieco v ba - uz som radsej zabudol nazov firmy) ktore to aj tak potom urcite posielalo do ciech alebo este dalej. pri lacnejsich modeloch aceru posobia plasty dost lacnym dojmom.

    teraz mam asus u1f - som s nim spokojny (posobi na mna ovela lepsie ako vsetky acery o ktorych som uvazoval pri poslednej kupe) ale to nie je nb vhodny na beznu pracu.

    ruddon je offline (nepripojený) ruddon

    ruddon
    je pravda, ze kde citam na nete tak zn. asus a acer nie su velmy popularne ale sa mi zda ze pomer cena - vykon je fakt dobry.tak vam neviem

    Soňula je offline (nepripojený) Soňula

    Soňula
    Ja mám tiež ACER TravelMate ale 2433 už 2 roky, nemá web.kameru, ani bluethoot, zatiaľ ide, žiadna porucha, často čítam , že je kazový, ale zas si myslím, že aj najviac predávaný, kôli cene. Rozhodnúť sa musíš sám.Za dva roky bude zas niečo nové, tak ide o to, ako ten notebook plánuješ využiť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.