Zavrieť

Porady

nervové tiky úsami a hlavou

Prosim vas poradte mi moja 17 rocna dcera neustale mika ustami,ucho si skriabe,,trie,,plecom,boli sme uz aj na visetreni-rtg hlavy.Nic jej nezistily ,dostala lieky,ktore jej vobec nepomahaju ,uziva ich asi pol roka.Povedala by som ze sa to zhorsuje,je nervozna ked ju na to upozornime.Uz nevieme co mame robit PROSIM PORADTE MI DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hela3 je offline (nepripojený) Hela3

    Hela3
    Uzival vytacalcium a rozne vitaminy /jedno balenie aj magnezia/teraz uziva od lekarky Tiapridal

    Orsanna je offline (nepripojený) Orsanna

    Orsanna
    mam rovnaky problem. Bola som u neurologa, kde mi tik ustami diagnostikovali ako ako zapal trojklanneho nervu a tetaniu.
    Skuste aj vy neurologa pokial pricina este nebola zistena.
    Tiez mi predpisali lieky, ktore mi nezaberali a tik ustami trva doteraz.
    Riesim si to davkami magnezia a vapnika. Prirodnou formou v potravinach aj v tabletach. Pomaly sa to zlepsuje.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Hela tiež by som navrhovala to neurologické ako prvé ale ak sa vylúči ich diagnóza následne psychiatrické event. nejaké psychologické testy a potom vyšetrenie, či náhodou tam nie je nejaká neuróza... človek nikdy nevie, ale v záujme vylúčenia event. potvrdenia dg. by som skúsila aj to.

    nervové tiky úsami a hlavou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.