Zavrieť

Porady

Slovanet - intrnetové pripojenie a volací program

Ahojte! Chcela by som poprosiť o radu či je potreba na faktúre od Slovanetu rozúčtovať analyticky pripojenie internetu a volací program ? Doteraz som tam mala len pripojenie 518 a teraz mi na faktúre pribudlo aj volací program s rozpisom volaní.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    decona Pozri príspevok
    Ahojte! Chcela by som poprosiť o radu či je potreba na faktúre od Slovanetu rozúčtovať analyticky pripojenie internetu a volací program ? Doteraz som tam mala len pripojenie 518 a teraz mi na faktúre pribudlo aj volací program s rozpisom volaní.
    Ak to chceš mať analyticky rozčlenené tak si zvoľ inú analytiku k účtu 518.

    Peterika je offline (nepripojený) Peterika

    Peterika
    Ok, to chápem ale či to musím anal. rozčleňovať? Napísala si ak chceš... Môžem to priradiť k mobil. operátorom /T- Mobile/ , myslím tie volania názov analyticky mám mobilný operátori............zase sa v tom rýpem........

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    decona Pozri príspevok
    Ok, to chápem ale či to musím anal. rozčleňovať? Napísala si ak chceš... Môžem to priradiť k mobil. operátorom /T- Mobile/ , myslím tie volania názov analyticky mám mobilný operátori............zase sa v tom rýpem........
    Analytika nie je povinná. Ak chceš, môžeš všetky ost. služby účtovať na 518..a tam patrí i net i hlasový program. Ale ak chceš sprehladniť účtovníctvo..prípadne šéf má záujem na konci roka vidieť, koľko sa pretelefonovalo, koľko sa prejazdilo a podobné, tak ti analytika môže iba pomôcť...

    Peterika je offline (nepripojený) Peterika

    Peterika
    Ok , teraz za rok 2007 to nechám rozčlenené a v 2008 už to nebudem rozčleňovať, aj tak tam veľa faktúr a v podstate to súvisí s internetom. Ďakujem Ti za radu.

    Slovanet - intrnetové pripojenie a volací program

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.