Zavrieť

Porady

Marketingová komunikácia

Ahojte! Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s vylepšovaním marketingovej komunikácie v podniku. Potrebovala by som troška nakopnúť. Za každý nápad veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    veronika2308 Pozri príspevok
    Ahojte! Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s vylepšovaním marketingovej komunikácie v podniku. Potrebovala by som troška nakopnúť. Za každý nápad veľmi pekne ďakujem.
    Téma na 24 hodín, ale vylepšovanie MK dovnútra, ide ruka v ruke s MK k zákazníkovi. Skús formy súťaže, zľavy, ocenenia s finančným bonusom za nápady a prínosy... A chce to dobrého marketéra.
    skús sa prihlásiť na www.opendoor.sk Je to školenie pre ženy,
    ak sa tam dostaneš, sú tam aj dobré nápady.
    kp

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    No ide o to co chces komunikovat - ci budovat znacku, alebo posilnit predaj sluzby ci produktu - skus to trosku rozpisat co presnejsie ta zaujima.
    Tie základné "učebnicové" texty mám zmáknuté. Ide skôr o to, že robím diplomovku a už mi dochádzajú nápady
    Ide mi o posilnenie predaja, pritiahnúť viac kúpy schopného obyvateľstva... možno by to chcelo nápad na reklamu...
    Za všetky tvoje rady vopred ďakujem

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    veronika2308 Pozri príspevok
    Tie základné "učebnicové" texty mám zmáknuté. Ide skôr o to, že robím diplomovku a už mi dochádzajú nápady
    Ide mi o posilnenie predaja, pritiahnúť viac kúpy schopného obyvateľstva... možno by to chcelo nápad na reklamu...
    Za všetky tvoje rady vopred ďakujem
    Reklamu už predstihuje podpora predaja. Skús sa trošku zamerať týmto smerom.

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    Veronika, ešte si vyhľadaj od príspevok od Camelfy jej téme s názvom: "Podpora predaja,reklama,inzerovanie,publicita,image." Zadala ju ešte 28/1/07, možno ťa "nakopne".
    Dobry den,

    zaujala ma Vasa otazka ohladne zlepsovania vnutornej komunikacie v ramci podniku.

    Podobne ako tu bolo uvedene komunikacia smerom von je prepojena s komunikaciou smerom dovnutra...

    Jednym s prvych krokov zlepsenia MK do vnutra je zistenie co vlastne zamestnanci potrebuju a co im chyba...Velmi dobrym nastrojom na to moze byt anonymne dotazovanie prostrednictvom online dotaznikov.. skuste si prezriet stranku dotazniky com tam je moznost vytvorenia online dotaznika.

    Ziskane udaje potom mozu sluzit ako odrazovy mostik pri dalsich Marketingovych aktivitach.

    pekny den este prajem

    hoya_bella je offline (nepripojený) hoya_bella

    hoya_bella
    marketingova komunikacia? smerom k zakaznikovi, fajn (sutaz, akcie, ankety....), smerom k firmam, zcasti fajn (sutaz, akcie, partnerstvo). a s tym partnerstvom, co nepochopim, cakala som viac zaujmu, zvlast, ked je zadarmo. alebo maju firmy dost penazi, aby ich vyhadzovali na reklamu ineho typu? (najma bannery, ved net je nimi uz preplneny... klikacky, direct mailing, kazdeho otravuju spamy, ci nie?) Nechapem....

    Marketingová komunikácia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.