Zavrieť

Porady

Panelák

zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Kto pozerá Panelák na JOJ-ke? Čo hovoríte na Agátu? Mne sa viac páčila v susedoch. Tu sa mi zdá, že to nevie hrať.
Usporiadat
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Aj som to prestala pozerat. Stacili mi prve dva.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zuhl Pozri príspevok
Kto pozerá Panelák na JOJ-ke? Čo hovoríte na Agátu? Mne sa viac páčila v susedoch. Tu sa mi zdá, že to nevie hrať.
Nevie, nevie, mne sa celkom páči, hrá tak, ako to chce režisér, hoci nepozerám stále. Ale je tu rozhodne iná, dobre hrá frustrovanú Švehlovú Didi.
Naposledy upravil Tweety : 11.03.08 at 11:37
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Je to úplne iný žáner, aj charakter. A sme naučení na hlúpučkú Ildikó zo Susedov, preto asi nám nesedí.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Stačí pozerať pondelok a vo štvrtok a druhý týždeň utorok a piatok. O nič neprídete, veď tie upútavky sú na začiatku a na konci sú také rozšírne, že vidíte celú epizódu.

A keď už o kultúre, najviac ma štve markíza, že každý deň dávajú susedov, veď sa na to už nedalo pozerať prvýkrát a nie ešte najprv opakovať pondelkové v piatok - konečné víkend a drb, susedia.... a teraz aby sme sa to naučili naspamäť - tak každý deň.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Skor myslim,ze viac zaujme serial Priatelky, ale aj to sa mozem mylit. Tam to bude asi viac dynamickejsie, aj ked .......budeme vidiet.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lorelei Pozri príspevok
Skor myslim,ze viac zaujme serial Priatelky, ale aj to sa mozem mylit. Tam to bude asi viac dynamickejsie, aj ked .......budeme vidiet.
Žeby niečo na spôsob Zúfalých manželiek?
0 0
912 912

912 je offline (nepripojený) 912

v podstate ani nič, len baba ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Stačí pozerať pondelok a vo štvrtok a druhý týždeň utorok a piatok. O nič neprídete, veď tie upútavky sú na začiatku a na konci sú také rozšírne, že vidíte celú epizódu.

A keď už o kultúre, najviac ma štve markíza, že každý deň dávajú susedov, veď sa na to už nedalo pozerať prvýkrát a nie ešte najprv opakovať pondelkové v piatok - konečné víkend a drb, susedia.... a teraz aby sme sa to naučili naspamäť - tak každý deň.

tak to som naozaj veľmi rada, že to takto nevidím len ja ...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Za chvíľu to bude rok čo nepozerám žiadne vysielanie v TV. Iba sem-tam si pustím nejaké DVD. Odkedy sme sa nasťahovali do nového domu som nemal čas na namontovanie antén, ale teraz keď by sa aj našiel to neurobím. Vidím že sa dá žiť aj bez seriálov, večerných správ a všelijakých blbých relácií, ktoré človeku len kradnú čas a energiu. Zabil, podpálil, vykradli, prepadli... už počujem iba z rádia... a stačí to.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Tweety Pozri príspevok
Žeby niečo na spôsob Zúfalých manželiek?
To neviem, nesledovala som to.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lorelei Pozri príspevok
To neviem, nesledovala som to.
Ide to aj teraz na českej TV.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Tweety Pozri príspevok
Ide to aj teraz na českej TV.
No nejak sa mi ani moc nedari pozerat telku po veceroch, ani to moc nepostradam. Keby tam bolo ozaj nieco zaujimave, tak by som urcite uz sedela v case pred telkou, ale nic tam neni, a krimi atd, to ozaj nemusim.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

A ako vyzerá momentálne vysielanie STV?
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Správy sú tam najlepšie a občas sa im podarí dať aj dobrý film, ale najviac ma tam baví súťaž 5proti5, lebo tam budeme aj my.
0 0
912 912

912 je offline (nepripojený) 912

v podstate ani nič, len baba ...viac
zuhl Pozri príspevok
Správy sú tam najlepšie a občas sa im podarí dať aj dobrý film, ale najviac ma tam baví súťaž 5proti5, lebo tam budeme aj my.
Tak potom držím palce aj päste ...
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

zuhl Pozri príspevok
Správy sú tam najlepšie a občas sa im podarí dať aj dobrý film, ale najviac ma tam baví súťaž 5proti5, lebo tam budeme aj my.
Omylom som dala suhlas, ale nevadi. Chcela som dodat,ze drzim palce.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Dík, ale zle som to napísala: už sme súťažili, len v telke ešte len budeme.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

A ako ste dopadli?
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Postúpili sme až do 4.kola, ale len v prvom kole sme nahrali 5O.OOO, ale bol to úžasný zážitok. V telke budeme 14.5.
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

zuhl Pozri príspevok
Správy sú tam najlepšie a občas sa im podarí dať aj dobrý film, ale najviac ma tam baví súťaž 5proti5, lebo tam budeme aj my.
Pridám aj ja svoj názor na STV - hlavne na 5proti5. Zo začiatku som Bičana celkom brala, lebo som si zvykla naňho. Ale už ho nemôžem ani vidieť, lebo mi leze na nervy s tým jeho - teta tabuľka.... a pod. Niekedy je hrozný. Najlepší je v tom varí vám to.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Ja som ho vrcholne nenávidela a nechcela som ísť ani do tej súťaže, ale tam je na to úplne iný pohľad. Obdivujem ho a klobúk dolu, je to dobrý herec a improvizátor. Denne sa natáča 6 dielov, od rána do šiestej a on improvizuje až do konca.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať