Zavrieť

Porady

CD z časopisu "ako na počítač"

Kúpila som si časopis a ku nemu bolo cedečko,na ktorom mali byť minuloročné vydania.Videl sa mi zaujímavý a užitočný,ale chyba...cedečko ani nenačítalo,len zatiahlo a skončilo.V návode sa píše,že nebude problém ho spustiť,pokiaľ máte Windows home ,2000, XP.,dokonca že ani nie je potrebný Acrobat reader,lebo inštalácia je na priloženom cedečku.Adobe reader 8 mám v pc nainštalovaný,tak neviem kde by mohla byť chyba a čo by som mala urobiť,aby som sa prepracovala k obsahu cd.
Poradí niekto?...ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    aughostino je offline (nepripojený) aughostino

    aughostino
    Na CD je napísané: "V prípade, nečitateľnosti zašlite CD do redakcie, obratom vám zašleme nové."

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..myslím,že chyba bude niekde inde,pretože klikaním na všeličo sa mi podarilo otvoriť obsah cedečka,dokonca sa dostať aj do vnútra vybratého objektu /sú tam minuloročné čísla časopisu/,ale potom program prestal reagovať a vypísalo,že sa vyskytla chyba v ...a pripravuje sa hlásenie o chybe...tak..a čo teraz...

    CD z časopisu "ako na počítač"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.