Zavrieť

Porady

Akú školu?

Ahojte poraďáci chcem Vás poprosiť o radu. Vyskytla sa mi situácia, že mám viac času a chcela by som ho využiť - ísť na vysokú školu. Chcela by som študovať externe ( som z Martina) ekonomický odbor, aby som mohla robiť neskôr (ak sa bude dať) auditorku. Môžte mi odporučiť odbor aký na to treba, teda postup ako sa k tomu dopracovať a na akej škole? Ďakujem Vám pekne. Zo školy som už 20 rokov a robím ekonómku. Ďakujem. Gabi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

    Kathryn
    Určite odporúčam Ekonomickú univerzitu v Bratislave, odbor Účtovníctvo, audítorstvo - kedysi bolo možné tento odbor študovať aj na vysunutom stredisku v Púchove, ale neviem či to tam ešte funguje. Kukni pre viac info na www.euba.sk.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    http://www.fhi.sk/sk/studijny-program/uctonove.html

    Ak chceš pýtaj sa, ja som absolvent 2002

    Treba si dať prihlášku, žiaľ asi to už stihneš až na budúci rok + zahájiť prípravu (matematika,
    ekonomika+jazyk).

    mlisa je offline (nepripojený) mlisa

    mlisa
    Ekonomická fakulta UMB v B.Bystirci, odbor Financie bankovníctvo investovanie (bývalá fakulta financií), špecializácia účtovníctvo audítorstvo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.