Zavrieť

Porady

1 + 1 = 2 ?

Končí sa marec. Ja si pomaly overujem aj to, či 1 + 1 je skutočne 2 a nie je nejaký zákon, ktorý hovorí o niečom inom. Ešte že nám ostáva už len pár dní.
:p
Usporiadat
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Naďa
Končí sa marec. Ja si pomaly overujem aj to, či 1 + 1 je skutočne 2 a nie je nejaký zákon, ktorý hovorí o niečom inom. Ešte že nám ostáva už len pár dní.
:p
Pre nás účtovníkov nie vždy 1 + 1 = 2!!
To by znamenalo vynaložená námaha a náklady +ľudský um a skúsenosti = príjem do štátneho rozpočtu a ten je pokiaľ mám ešte stále tie isté vedomosti 19!:p
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Tak toto sa Vám podarilo :-) Fajne som sa zasmiala :-) Takto večer ma pobaviť :-)
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Vera
Tak toto sa Vám podarilo :-) Fajne som sa zasmiala :-) Takto večer ma pobaviť :-)
Aspoň to ma potešilo, keď dnešný deň bol celý škaredý! Ale aký bude pekný 1. apríla!!!!
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

musím sa k Vám len pridať-už sa neviem dočkať 1.apríla a tých daľších dní...
len to do vtedy ešte vydržať !!!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ani nehovorím.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Nechcem rýpať, ale ja som sa vlani tiež ako malá tešila na 1. apríl a bolo mi to figu platné.... celý apríl sme dobiehali 1. štvrťrok, takže sme tiež vo firme spávali....
Teraz už tam nerobím, takže to je oveľa lepšie.
Ale cítim s Vami všetkými a držím Vám päste!!!! Bude ako nebolo!
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Viete si predstaviť situáciu, keď držíte v ruku bankový výpis z 12. mesiaca, zaúčtujete ho, nikde od stola neoddídete a už pol hodiny ho nemôžete nájsť?. Skutočne sa teším na 1. apríl
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
No to nemá chybu, skôr by som povedala že je to klasika. Hlavne keď si to chceš čím skôr pozrieť a hľadáš, hľadáš a o polhodinu nájdeš a ide Ťa poraziť.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
M0NIKA
Nechcem rýpať, ale ja som sa vlani tiež ako malá tešila na 1. apríl a bolo mi to figu platné.... celý apríl sme dobiehali 1. štvrťrok, takže sme tiež vo firme spávali....
Teraz už tam nerobím, takže to je oveľa lepšie.
Ale cítim s Vami všetkými a držím Vám päste!!!! Bude ako nebolo!
Ja som pyšná, ja mám zaúčtované v každej firme všetko až ku dnešnému dňu, takže ak nebudú od konateľov neskoré doklady - čo neverím- tak by bolo celkom fajn! Ale priznám sa, do môjho účtovníctva som ešte ani nepichla, len čo dávam úhrady bankou, ale všetko mám na jednej kope! Aspoň dúfam, že na jednej! Dnes som v rámci veľkého upratovania dokladov našla ešte z roku 2003 bločky za cartridge a kanc.materiál za viac ako 11 tis. Sk! Skoro ma roztrhlo! Preto som teraz radšej tu, a bločky zhoreli v kotli! A viete kde boli? V kabelke, ktorú som už vyradila, ale nepozrela som sa do bočných vrecák! Vidíte, aj majster tesár sa utne! I keď je tým pre seba kat!
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

evina
Viete si predstaviť situáciu, keď držíte v ruku bankový výpis z 12. mesiaca, zaúčtujete ho, nikde od stola neoddídete a už pol hodiny ho nemôžete nájsť?. Skutočne sa teším na 1. apríl
Tak toto u mňa funguje nielen v marci
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

M0NIKA
Tak toto u mňa funguje nielen v marci
Tak hurá, je na svete a dokonca mi sedí stav!.Monika pobavilo ma to, človek potom nemá taký pocit osamotenosti v týchto trapasoch
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

evina
Tak hurá, je na svete a dokonca mi sedí stav!.Monika pobavilo ma to, človek potom nemá taký pocit osamotenosti v týchto trapasoch
To som rada, si šikuľka!
A keď sa budeš chcieť niekedy pobaviť ozvi sa, mám aj iné zážitky... toto už ani nepovažujem za trapas
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

M0NIKA
To som rada, si šikuľka!
A keď sa budeš chcieť niekedy pobaviť ozvi sa, mám aj iné zážitky... toto už ani nepovažujem za trapas
Ja sa pobavím vždy a rada, ináč by som toto obdobie asi nezvládla. Viem, že naozaj sa v tejto práci stávajú rôzne vtipnosti, ako napr. zaevidovanie faktúr v počte 150 ks z roku 2004 do rroku 2005 bez zdarného pokusu o ich prekopírovanie do r. 2004, takže treba to pre veľký úspech opakovať /stalo sa mi pred dvoma dňami/ a pod.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Evinka, nie som Tvoje dvojča?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

alebo trojča
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

evina
Ja sa pobavím vždy a rada, ináč by som toto obdobie asi nezvládla. Viem, že naozaj sa v tejto práci stávajú rôzne vtipnosti, ako napr. zaevidovanie faktúr v počte 150 ks z roku 2004 do rroku 2005 bez zdarného pokusu o ich prekopírovanie do r. 2004, takže treba to pre veľký úspech opakovať /stalo sa mi pred dvoma dňami/ a pod.
Ozaj a Ty ešte teraz účtuješ? To Ti teda neprajem ani nezávidím.
Ja keď som nastúpila do firmy, tak aby som sa stále na niečo nevypytovala som iniciatívne hľadala staršie veci a účtovala... Jeden chybný zápis som chcela vymazať a podarilo sa mi vymazať účto za pol mesiaca. Keď sme sa o tom bavili so šéfom, tak som skonštatovala, že sa to aspoň ľahšie naučím, keď si to ešte raz prebehnem. Začal sa smiať a navrhol mi, aby som si teda vymazala celý rok.
A ak Ti môžem poradiť - moja kolegyňa pomerne často robila chybu Tvojho typu... museli sme si dávať pozor aj na mesiac, do ktorého účtujeme.
Tak sme jej na monitor nalepili veľkú nálepku: OBDOBIE. Najprv to fungovalo a po čase - keď si na ňu zvykla už to zasa nezaberalo...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Po prečítaní týchto príspevkov vidím, že sme mnohopočetná rodinka. Zrejme je to choroba z povolania.

Pre Monika - veru účtujum, vysýpavanie dokladov najmä mojich známych z igelitiek a krabíc na posllednú chvíľu perfektne funguje. A ja dobrá duša neviem odolať
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Monika, ja jedného klienta práve začínam, tak som sa došla trošku odreagovať na Poradu a jeden klient /môj brat/ mi prinesie účto UŽ zajtra, ale najskôr som mu musela vynadať, že si ho dám škrtnúť z Matriky.
A moje budem robiť asi na schodoch Daňového úradu
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

M0NIKA
Ozaj a Ty ešte teraz účtuješ? To Ti teda neprajem ani nezávidím.
Ja keď som nastúpila do firmy, tak aby som sa stále na niečo nevypytovala som iniciatívne hľadala staršie veci a účtovala... Jeden chybný zápis som chcela vymazať a podarilo sa mi vymazať účto za pol mesiaca. Keď sme sa o tom bavili so šéfom, tak som skonštatovala, že sa to aspoň ľahšie naučím, keď si to ešte raz prebehnem. Začal sa smiať a navrhol mi, aby som si teda vymazala celý rok.
A ak Ti môžem poradiť - moja kolegyňa pomerne často robila chybu Tvojho typu... museli sme si dávať pozor aj na mesiac, do ktorého účtujeme.
Tak sme jej na monitor nalepili veľkú nálepku: OBDOBIE. Najprv to fungovalo a po čase - keď si na ňu zvykla už to zasa nezaberalo...
Ono to asi nezaberie nikdy, keď mi tí dobrodinci vysypávajú doklady z r. 2004 až v 2005, a tak sa pritrafí, že účtujem aktuálne v 2005 predsa
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Mne sa pred nejakým časom stalo, že som blbo nahrala dátum, a s týmto dátumom som nahrala všetky faktúry v mesiaci. To opravovanie potom, to je radosť ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať