Zavrieť

Porady

Ako nakupujete zajazd?

V susednych krajinach narasta počet tych ktory nakupuju dovolenky cez internet,aky sposob nakupu dovoleniek uprednosnujete vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

    Fabiana
    Ja nakupujem cez internet. Vyberiem si to čo sa mi páči a kombinujem. Vyberiem si termín kedy a kam, potom si vyberiem letisko a leteckú spoločnosť. Nakoniec si vyberiem aký chcem hotel.
    Naposledy sme boli na Mallorce a celý zájazd ma stál 200 libier na osobu na týždeň. Celkové výdavky sme mali asi 300 libier.
    Prekvapením bolo pre nás, že recepčná bola slovenka a v bare boli dve češky.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Niet nad listovanie katalógov ... doma prezerám, vyberám..a potom vybraté idem obzrieť na nete na recenziách. A objednám v najbližšej cestovke.

    Ale veľkonočný pobyt som si vybrala aj objednala cez internet a bolo to veľmi pohodlné a rýchle.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Cez internet a pozriem si aj recenzie vybraného hotela.
    A v poslednej dobe cez česku ck nakoľko ma neporovnateľne nižšie ceny oproti našim.

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Tiež uprednostňujem listovanie v katalógoch od rôznych cestoviek na výber hotela. Objednávam ich cez internet, takže cestovky ani nenávštívim. Potom cez internet si pozriem aj recenzie hotelov, ba dokonca aj keď sa mi podarí aj v tej ktorej destinácie aj priamo na ich webe. Objednávam aj platím cez internet a zmluvy nám posielajú poštou, podpíšem a vrátim naspäť.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    luana38 Pozri príspevok
    Ak mate nejake dobre stranky na recenzie hotelov, napiste, okrem travel som nic nenasla.
    Pozri sa aj tu ...


    http://www.recenzie-hotelov.sk/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.