Zavrieť

Porady

VPD čislovanie

zadávala som do účtovného deníka VPD a ja som ich očíslovala lenže nie sú podľa dátumu a takisto aj faktúry...lebo ja som nešla podľa dátumu, viem že som urobila hlúposť!!ale na konci sa s tým niečo dá urobiť? prečíslovať podľa dátumu?
a ešte som nečíslovala pokladnič. doklady....tak ich očíslujem na konci!!ale podľa čoho? díky za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Vždy keď začínam nahadzovať do programu doklady, tak si ich usporiadam podľa dátumu - prijaté faktúry, vydané faktúry, pokladňu a aj výpôisy z BÚ. Teraz ich už vieš len prečíslovať podľa dátumu, číslovanie dokladov sa robí na základe číslovania v peňažnom denníku - doklad č. ....

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    pokiaľ si neočíslovala pokladničné doklady, tak sa Ti v pokladni jednotlivé doklady zosumarizujú. Ak ich chceš prečíslovať, tak jedine podľa jendotlivých dokladov, ktoré máš založené v nejakom šanóniku, očísluješ sama, a potom v denníku prečísluješ každý doklad po doklade.

    hydroplan je offline (nepripojený) hydroplan

    hydroplan
    už mám nahodených asi 802 VPD a ja hlúpa som ich čislovala v účtovnom denníku lenžen nie sú podľa dátumu našťastie som ich ešte na doklade nečíslovala ...takže teraz keď nahodím všetko aj faktúry dám zoradiť podľa dátumu ale v denníku ich musím prečíslovať ručne...a až potom podľa toho ich číslovať na doklade? dakujem za pomoc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.