Zavrieť

Porady

Počty žiakov v školskom klube detí.

Dobrý deň,
vedel by mi niekto poradiť, či sa pripravovaná zmena v znížení počtu žiakov v triedach od septembra 2008 ,týka aj zníženia počtu detí v oddeleniach školského klubu detí? Existuje o tom materiál? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka74 je offline (nepripojený) ivka74

    ivka74
    Myslim si, ze nie je o tom este ziadny material pristupny verejnosti, pretoze som pocula, ze ani samotni ucitelia nevedia este nic o pripravovanych zmenach. A nakoniec aj vy ste pedagog a ked uz vy neviete nic o tych zmenach, tak potom uz len politici. Ale myslim si ze znizenie deti v triedach ale aj v skolskom klube by malo len pozitivny vysledok...ja s tym suhlasim

    vazuv je offline (nepripojený) vazuv

    Pedagóg, ktorého napriek všetkému čo sa v školstve deje, práca baví. ...viac vazuv
    Dobrý deň. Už sa mi podarilo zistiť navrhovaný počet detí. Ak prejde nový zákon, tak je to 25 detí na jedno oddelenie školského klubu.

    aja7777 je offline (nepripojený) aja7777

    aja7777
    Naša p.riad. tvrdí, že počet je stále 31 , no ide mi z nich hlava rozskočiť.. Mám ich 28 a už aj to je veľa.
    V akej plat. tarife je vaša vychováv..???
    ja som v 9ale odpočítajú mi 5 rokov praxe.
    V roku 2003 mala byť nejaká zmena, že majú brať len 3 roky. Niektoré vych,. to tak majú už 5rokov.Prichádzam o peniažky, poraďte prosím...

    timike1971 je offline (nepripojený) timike1971

    timike1971
    Nový šk.zákon predpisuje max.počet, t.j. 25.
    Výnimka sa môže udeliť len v prípade, ak sa výnimka udelí aj triede, viď §114 bod 2.

    Počty žiakov v školskom klube detí.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.