Zavrieť

Porady

Konvertovanie z btr

Poradí mi niekto spôsob, ako skonvertovať databázový súbor s koncovkou btr na nejaký čitateľný - txt alebo xls ?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Pokiaľ máš na mysli súbor s koncovkou btr - teda BTrieve tabuľku, tak existuje na to utilita BUTIL.EXE, pomocou ktorej možná skonvertovať tabuľku do txt súboru...

    marči je offline (nepripojený) marči

    marči
    Stefan2005 Pozri príspevok
    Pokiaľ máš na mysli súbor s koncovkou btr - teda BTrieve tabuľku, tak existuje na to utilita BUTIL.EXE, pomocou ktorej možná skonvertovať tabuľku do txt súboru...
    Nevieš mi prosím Ťa poradiť, ako by som sa k tomu dostala ? (Cez Google som nenašla...)
    Vďaka

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    marči Pozri príspevok
    Nevieš mi prosím Ťa poradiť, ako by som sa k tomu dostala ? (Cez Google som nenašla...) Vďaka

    Tak skús ešte - BUTIL.EXE je asi DOS verzia, Btrieve pre Windows je BTRTOOLS.EXE. Ale nie som si istý, či tieto utility nie sú iba súčasťou develop-kitu...

    Namiesto nich skús pohľadať Btrieve convertory - veľa databázových utilít dokáže prevody medzi jednotlivými formátmi.

    Napríklad i Aioob XML Database Converter, tu je na stiahnutie
    http://www.aioob.com/xmlpage/AioobXMLD.htm

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.