Zavrieť

Porady

Upomienky

Prišla mi faktúra od Orangu no zároveň mi prišla aj upomienka ako mám účtovať upomienku, že faktúra nebola uhradená!!pomôže niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    hydroplan Pozri príspevok
    Prišla mi faktúra od Orangu no zároveň mi prišla aj upomienka ako mám účtovať upomienku, že faktúra nebola uhradená!!pomôže niekto?
    JÚ alebo PÚ.

    P.S. Malá poznámočka, bez urážky. Si tu cca. 2 roky členom. Občas aj vyhladávanie pomôže, nie len zakladať na každú otázku novú tému. Pokuty za oneskorené uhrady tu boli rozoberané.

    Bojujeme za sprehľadnenie porady, nakoľko pri počte 660 tisíc príspevkov sa stáva neprehľadnou. Viac o tom tu:
    http://www.porada.sk/t76689-p3-aj-ty...tml#post680506
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 17.03.08 at 09:38

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    hydroplan Pozri príspevok
    nie ja som tu len 2 týždne takže ja len píšem cez jeho heslo!!!sorry....
    Tak je to v pohode. Upomienka je zmluvna, tak sa účtuje na 544/321.


    P.S. Preto je lepšie mať vlastnú registráciu, aby sme predišli takýmto nedorozumeniam.

    hydroplan je offline (nepripojený) hydroplan

    hydroplan
    diky za upozornenie som tu nová takže každá rada poteší!!! ale mám to účtovať ako ID alebo do faktúr prijatých? díky za radu som bezradná

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    hydroplan Pozri príspevok
    diky za upozornenie som tu nová takže každá rada poteší!!! ale mám to účtovať ako ID alebo do faktúr prijatých? díky za radu som bezradná
    Ja účtujem ako faktúru.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    hydroplan Pozri príspevok
    mohol by si mi ešte poradiť? kam mám tú upomienku dať? do faktúr?osobitne? díky
    Dávam osobytne. osobitne.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 17.03.08 at 20:26 Dôvod: po upozornení na pravopisnú chybu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.