Zavrieť

Porady

Bilingválne gymnázium Metodova BA

Dobrý deň, chcela som sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s bilingválnym gymnáziom Metodova v BA...Ja by som potrebovala info, či sú ťažké prijímačky, resp. s akým priemero tam išli Vaše deti, či sa tam dostanú iba čistý jednotkári...Ďakujem za každý príspevok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Priame skúsenosti síce nemám, ale skúste si pozrieť
    podmienky prijatia na stránke školy, ak ste to už neurobili.

    http://gmet.edupage.org/text2/?

    Peťush je offline (nepripojený) Peťush

    Peťush
    Ja chodim na francuzsku metodku uz druhy rok takze snad trochu poradim....na zakladke som mala teda stale same jednotky, a z oboch monitorov 100 percent (neviem akym zazrakom)takze ked sa mi k tomu pripocitali vysledky prijmaciek tak to bolo bez problemov.....podla mna prijmacky neboli velmi tazske, predstavovala som si ich ovela horsie takze si myslim ze kazdy priemerne inteligentny ich zvladne.....len asi trebalo mat aj na zakladke lepsi priemer kedze sa to pripocitava.....ale naozaj nikomu neradim ist na tuto skolu lebo je to tak strasne narocne ze momentalne prezivam dni ked sa mi chce vyskocit z okna.....prvy rocnik v pohode, to je len franina ale od druheho ked je vsetko po francuzsky, to je tragedia....ale zase vymeny do francuzska su uplne fantasticke, vela skusenosti....a asi je to dobry odraz na vysoku skolu takze nelutujem...

    Bilingválne gymnázium Metodova BA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.