Zavrieť

Porady

psychowolkmen

hellou,rad by som sa spytal,co hovorie na psychowalkman(teda,neviem si som to psravne napisal)je to take vychyrene dobre na anglictinu,alebo nie?
Naposledy upravil arizona : 13.05.11 at 10:05
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Psychowalkman nenahrádza bežné učenie a konverzáciu. Môže však zefektívniť rýchlosť učenia. T.z. tento walkman nenaučí angličtinu bez Tvojho pričinenia.

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Ty sám musíš vedieť v akom prostredí sa Ti najlepšie učí...
    Vytvor si ideálne podmienky na nasávanie informácií, pusti si nejakú pohodovú muzičku, nemaj plný žalúdok (lebo sa Ti tam navalí všetka krv potrebná na trávenie...), prípadne si prečítaj knižku Ako sa ľahko učiť. Existjú metódy pomocou ktorých sa dajú využiť naše skryté schopnosti. Čítal som ju už dávno, ale ak sa dobre pamätám, tak sa tam píše aj o schopnosti čítať efektívnejšie. S menším namáhaním očí a pritom rýchlejšie...

    korduľa je offline (nepripojený) korduľa

    korduľa
    no ja mam psychowolkmen asi 2 roky a pouzivala som ho dost intenzivne asi 3 mesiace, pravdupovediac, keby som sa na skole neucila anj, tak neviem ci by som sa " chytala". nemyslim, teda podla mojich skusenosti, ze by to slo same. momentalne si platim babu, ktora ma doucuje a naozaj sa to neda porovnat. clovek musi rozpravat rozpravat a stale sa tomu venovat. staci mesiac dva vypadnut a tazko sa chyta

    zepelin je offline (nepripojený) zepelin

    zepelin
    ahoj ahoj,nespomenies si nahodou na nazov tej knihy a popripade autora,o tych skritych schopnostiach a efektivite pri citani....atd.?co si spominal?vdaka

    riga je offline (nepripojený) riga

    riga
    zepelin Pozri príspevok
    ahoj ahoj,nespomenies si nahodou na nazov tej knihy a popripade autora,o tych skritych schopnostiach a efektivite pri citani....atd.?co si spominal?vdaka
    Vyšla aj kniha "Rýchle čítanie" od jazykovedca Jozefa Mistríka, ale dosť dávno (asi r. 1980, tuším v SPN... mám ju doma...môžem zistiť konkrétnejšie údaje...) možno by sa našla aj v niektorej knižnici...

    zepelin je offline (nepripojený) zepelin

    zepelin
    ono s citanim nemam problem,mam problem s casom,preto aj ta alternativa s psychowlkmanom .no rozhodne sa na tie stranky mrknem.vrela vdaka

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    zepelin Pozri príspevok
    ono s citanim nemam problem,mam problem s casom,preto aj ta alternativa s psychowlkmanom .no rozhodne sa na tie stranky mrknem.vrela vdaka
    Predpokladal som, že poznáš písmenká , ale keď sa naučíš čítať rýchlejšie (nemám na mysli povrchné čítanie alebo preskakovanie slov ), tak Ti ostane viac času a energie na samotné učenie. Treba prestať čítať slovo za slovom a radšej čítať slovné spojenia. Jeden riadok sa dá prečítať na 2-3 krát, čím sa šetrí oko a náš drahý čas

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    V Bratislave je jedna firma, ktorá ponúka kurzy angličtiny a nemčiny na CD. Je to založené na princípe učiť sa počúvať a potom hovoriť, asi ako sa učia malé deti rozprávať. Dokonca na tieto kurzy majú registrovanú ochrannú znamku. Len v žiadnej reklame sa nehovorí o tom, ako dlho to trvá, kým sa človek týmto spôsobom naučí cudziu reč.

    MataBMB je offline (nepripojený) MataBMB

    MataBMB
    Ahoj , psychowalkmany su uzasne a pomahaju, je to overene rokmi testov .. prví ich vyuzivali kozmonauti a vyskumnici NASA

    majoneza je offline (nepripojený) majoneza

    majoneza
    MataBMB Pozri príspevok
    Ahoj , psychowalkmany su uzasne a pomahaju, je to overene rokmi testov .. prví ich vyuzivali kozmonauti a vyskumnici NASA
    Tak skus prelozit horeuvedene do anglictiny.

    Ja som nikdy nekonverzoval v anglictine s clovekom, ktory sa ucil sam a nie s lektorom/ucitelom.
    Naposledy upravil majoneza : 11.08.09 at 12:17 Dôvod: zmena v poslednej vete

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.