Zavrieť

Porady

bungalow 91

dobry vecer, s manzelom vyberame projekt na dom, poschod. nechceme, len bungalow, zatial sme sa zhodli na 91 od prodomu, ma niekto skusenost?
Naposledy upravil kvietok22 : 27.03.08 at 13:24
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    remar.pu je offline (nepripojený) remar.pu

    remar.pu
    Mám skusenosti a myslím že bungalovi sú dobre riešené hlavne čo sa týka rozmiestnenia izieb.Ale byť na Vašom mieste uvažoval by som o podkroví.Pri stavbe takéhoto bungalovu , ale 100 som sa stretol s tým že majiteľ odrazu chcel podkrovie a už sa s tým nič nedalo urobiť.A pritom naozaj mohol mať nádherné priestranné podkrovie a nebolo by to až tak finančne náročné pretože podkrovie sa dá dorobiť kedykoľvek.

    kvietok22 je offline (nepripojený) kvietok22

    kvietok22
    remar.pu Pozri príspevok
    Mám skusenosti a myslím že bungalovi sú dobre riešené hlavne čo sa týka rozmiestnenia izieb.Ale byť na Vašom mieste uvažoval by som o podkroví.Pri stavbe takéhoto bungalovu , ale 100 som sa stretol s tým že majiteľ odrazu chcel podkrovie a už sa s tým nič nedalo urobiť.A pritom naozaj mohol mať nádherné priestranné podkrovie a nebolo by to až tak finančne náročné pretože podkrovie sa dá dorobiť kedykoľvek.
    ano, aj o podkrovi uvazujemeale izby tam nechceme, len odkladaci priestor a mozno pre deti herna

    svetielko01 je offline (nepripojený) svetielko01

    zena svetielko01
    my tiez staviame bungalov, pokial ho netreba rotiahnut na vacsiu plochu je to super, inac je to omnoho drahsie ako poschodovy dom

    AxelC je offline (nepripojený) AxelC

    AxelC
    kvietok22 Pozri príspevok
    nikto nic, som si myslela, ze aspon AXELC poradi
    AxelC bol sluzobne mimo. Pekny projektik. Vyhodil by som ten vyklenok a zavetrie, par centimetrov poposuval priecky a moze to by zaujimave byvanie

    monok je offline (nepripojený) monok

    monok
    Ak by mal byt vchod do domu od severu, tak tento podorys ma zle rozmiestnene izby - hlavne tie dve pri vchode budu bez slnka - tmave, studene.

    rikinel je offline (nepripojený) rikinel

    rikinel
    jeahoj,pravdu povediac sa mi nepaci az tak ten projekt,bungalow 59 je lacnejsi a krajsi,lepsie rozmiestnenie..

    Bagovka je offline (nepripojený) Bagovka

    Bagovka
    rikinel Pozri príspevok
    jeahoj,pravdu povediac sa mi nepaci az tak ten projekt,bungalow 59 je lacnejsi a krajsi,lepsie rozmiestnenie..
    Určite súhlasím. Mne osobne by vadila malá kuchyňa a to, že je oddelená od obývačky. Nemôžeš sa venovať naraz hosťom a pripravovať niečo v kuchyni.A ked sa stretnete velká partia, nemáš miesto na zväčšenie stola v jedálni. Je to rozmerovo dosť obmedzené. Jedine že by si zrušila priečku medzi obývačkou a kuchyňou a takisto aj tú malú terasu, poprehadzovala nábytok, prispôsobila okná...tak by sa mi to určite viac páčilo. Ale to je vec názoru. Pekný deň.

    fefe30 je offline (nepripojený) fefe30

    fefe30
    Ahoj chcel by som sa ta spytat, ci si tento domcek aj stavala.
    Lebo aj mne sa dost paci, teda po mensich upravach.

    Ak ano mohla by si nieco napisat prip. poslat foto.


    Diky
    Dobrý deň,

    my s priatelom ideme stavať tento domček, teda zatial máme zakladovu dosku... vy ste už začali?
    ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.