Zavrieť

Porady

Taliansko s detmi

Anketa: Ktore letovisko v sev.taliansku sa vam paci najviac pre rodiny s malimy detmi?

Počet hlasujúcich
19. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Bibione

    4 21.05%
  • Lido di Jesolo

    3 15.79%
  • Caorle

    1 5.26%
  • Lignano

    5 26.32%
  • Rosolina Mare

    0 0%
  • Lido degli estensi

    1 5.26%
  • Rimini a okolie

    0 0%
  • Iné letovisko

    2 10.53%
  • Do Talianska by som nešiel (-a)

    3 15.79%
Ahojte. Zaujimal by ma vas nazor na rozne letoviska na severe talianska, co sa vam pacilo a co nie? Co by ste odporucali hlavne pre deti. My sme boli uz v Bibione pineda este bez malej, bolo tam super a klud, minuli rok sme boli v Lido di Jesolo. V Jesole bolo super ale co mi dost vadilo boli tie dost frekventovane cesty a tak som musela neustale doslova striehnut na malu aby nevletela pod auto, pesie zona bola az od osmej vecer a to my bolo s 1,5 rocnim dietatom zbytocne, no bola tam pekna upravena promenada na plazi. Boli sme sa pozriet aj v Lignane a to sa nam zda byt trocha v tomto kludnejsie, aspon ma pesiu. Preto sme tento rok zvolili toto letovisko. Ktore letovisko sa najviac vam pozdavalo? Uvitam aj rozne rady a postrehy. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katka91 je offline (nepripojený) Katka91

    Katka91
    Mne sa páčilo Pesaro, také celkom príjemné a pokojné mestečko, hotel priamo na pláži, ktorá klesala postupne, bola upravená, lehátka, slnečníky... A bolo tam veľa rodín s malými deťmi.

    GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

    GABRIELA
    Mne sa oveľa viac páči juh Talianska, ale na cestovanie s malým dieťaťom je to ďaleko. Na severe som bola v Martinsicure. Palmová riviera je na súši veľmi pekná, ale pre mňa je to more hrozné. Ekologicky asi čisté, ale Domaša mi prišla čistejšia. Minulý rok som bola v Lignane. Mesto má cca 12 km, a každý si tam asi nájde čo potrebuje-kľud i zábavu, more obchodov i reštaurácii. More trocha krajšie a pre malé deti super. Reštauráciu OXIDE vlastnia Slováci, dá sa tam aj dorozumieť Slovensky,prijatelnejšie ceny, aj keď určite nie lacné.
    U mňa asi ostrovy a juh už vždy bude víťaz.

    leusa je offline (nepripojený) leusa

    leusa
    Dobry. Myslim ze sever Tal. je pre male deti idealny. Je pomerne blízko a tak ta cesta nieje pre teti az tak narocna a tie pieskove plaze su super, deti sa tam dost prehraju Boli sme niekolko krat a odporucam.

    melbak je offline (nepripojený) melbak

    melbak
    lignano aj bibione vyslovene pre deti, tam su vsade, kde sa pozries deti
    bola som s vnukom (aj s dedkom)
    napis, co chces presnejsie vediet

    Twiggy je offline (nepripojený) Twiggy

    Twiggy
    My ideme od 28.6. do Lignano. dostala som odporucania ako ideal pre rodiny s detmi, ako tu bolo spomenute, da sa vela najst aj pre tych co hladaju klud aj pre tych ktori maju radi ruch, kaviarnicky a zivot mesta...
    My sme sa pre Lignano rozhodli pre viacero dovodov - jednym z nich je vzdialenost - nechceme cestovat s detmi dlho, a chceli sme mat blizko moznost vyletov, kedze niesme len plazove vylihovacie typy (teda ja hej, ale zbytok rodiny nie ...) - je tam vela veci ktore sa opla vidiet - hlavne vraj ZOO, aqualandia, Gulliverlandia. Planujeme aj vylet do Benatok.

    V Bibione som bola pred cca 6 rokmi, ked som este bola slobodna, ale s kamoskou ktora mala vtedy maleho syna. Na moj vkus vsetko bolo OK, az na to, ze tyzden mi bohate stacil, vecerne promenady, prechadzky boli stale o tom istom - Lunapark, kaviarne, kupele atd.. Proste stale ta ista trasa a ku koncu pobytu ma to uz nudilo. Inak rodin s detmi tam bolo hodne, tak je to vraj aj v Lignano.

    Este ma napadlo - ked sa spatne pozeram na to Bibione, pre maleho, vtedy 3rocneho kamoskinho syna to tiez nebolo prilis pestre, lebo jedine co sa s nim tam okrem preliezok dalo, bol ten lunapark. Mozno teraz to uz je o inom, neviem.

    kačenka je offline (nepripojený) kačenka

    kačenka
    Čo sa týka Bibione, stále je to len o tom istom. Ja som tam chodila od roku 1997, 98,99 každý rok so synom a stále to isté. Tie isté prechádzky večer, hlavná obchodná ulica a lunapark. Potom sme tam boli s rodičmi v r. 2003 a bolo to znovu to isté. Bibione je o takomto "spoločenskom" ruchu. Ale niekomu to vyhovuje. Vlani sme sa zastavili z dlhej cesty na prespatie v Bibione a pre mňa to bola už hotová katastrofa. Strašne veľa ľudí a ten večerný hluk. Aj tie pláže, strašne veľa ľudí - hlava na hlave a to strašné kalné a šponavé more. Treba ísť aspoň trochu južnejšie ale Bibione nie.

    macahu je offline (nepripojený) macahu

    macahu
    podla mňa je celkom dobrá oblasť Rimini a okolie, ja som v Bellarii, teda tam pracujem čo je hneď pri mori a chodí tam vela ľudí s malými deťmi, je tam možnosť navštíviť rôzne miesta a atrakcie, ktoré sú blízko - miniatura Italia, San Marino, Mirabilandia - ozaj krásne, zážitok pre deti,delfinárium, výlet na lodi, nástup hned pri mori.....a každé letovisko má svoje za a proti..

    macahu je offline (nepripojený) macahu

    macahu
    je pravda, že severnejšie to more nie je také čisté ako na juhu, to hovoria aj taliani

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.