Zavrieť

Porady

vysporiadanie faktúry

Ahoj poraďáci,mám takýto problém dostala som bankový výpis a na ňom mám uhradenú platbu kartou,lenže doklad o zaplatení sa stratil,môžete mi poradiť či sa to dá nejako účtovne vysporiadať keď platba z banky odišla a doklad nemám?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    maad Pozri príspevok
    Ahoj poraďáci,mám takýto problém dostala som bankový výpis a na ňom mám uhradenú platbu kartou,lenže doklad o zaplatení sa stratil,môžete mi poradiť či sa to dá nejako účtovne vysporiadať keď platba z banky odišla a doklad nemám?

    Platba kartou 365 355,335/221 pohladávka voči spoločníkovi, alebo zamestnancovi. A vysporiadanie 211/365 355,335.

    P.S. A názov témy ako s tým súvisí? Ide o úhradu faktúry kartou?
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 26.03.08 at 18:31

    maad je offline (nepripojený) maad

    maad
    Áno uhrádzal FA kartou,nakupoval v Metre a tam mu vystavili faktúru ktorú uhradil kartou.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    maad Pozri príspevok
    Áno uhrádzal FA kartou,nakupoval v Metre a tam mu vystavili faktúru ktorú uhradil kartou.
    A nemá tú faktúru z Metra? Tak postupuj ako som uviedol vyššie.

    Dajanka je offline (nepripojený) Dajanka

    Dajanka
    Ahojte poraďáci, ja mám konateľa, ktorý často nakupuje a platí bankovou kartou, ale bločky stratí. Účtujem 379/221 a keď tie bločky nedostanem ani do konca roka preúčtujem na 355/379. To potom vyrovná v pokladni 211/355. Smith nemyslel si 355 účet?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Dajanka Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci, ja mám konateľa, ktorý často nakupuje a platí bankovou kartou, ale bločky stratí. Účtujem 379/221 a keď tie bločky nedostanem ani do konca roka preúčtujem na 355/379. To potom vyrovná v pokladni 211/355. Smith nemyslel si 355 účet?
    Samozrejme áno. Idem opraviť.

    Ja 379 by som nepoužíval na tieto prípady.

    vysporiadanie faktúry

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.