Zavrieť

Porady

dochadzka, sviatok alebo nocna

Ahojte, mam takyto problem s dochadzkou.
Zamestnanec pracoval cez sviatok, ale vysla mu nocna smena, ktory priplatok mu mam vykazat?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martina12345 je offline (nepripojený) Martina12345

    Martina12345
    Sviatok aj nočnú ! Ak nastúpil na nočnu 24.03.2008 tak má nárok na sviatok + nočnú od 22,00 do 6,00.

    sobica je offline (nepripojený) sobica

    sobica
    Ahojte, prosím Vás Veľkonočná nedeľa je považovaná za sviatok? Ide nám o to, či majú zamestnanci v ten deň nárok na príplatok za prácu vo sviatok. My sme našli, že nie, ale pre istotu si to chcem ešte overiť.
    Ďakujem veľmi pekne

    azuz je offline (nepripojený) azuz

    azuz
    sobica Pozri príspevok
    Ahojte, prosím Vás Veľkonočná nedeľa je považovaná za sviatok? Ide nám o to, či majú zamestnanci v ten deň nárok na príplatok za prácu vo sviatok. My sme našli, že nie, ale pre istotu si to chcem ešte overiť.
    Ďakujem veľmi pekne
    Veľkonočná nedeľa nie je považovaná za sviatok.

    MGiti je offline (nepripojený) MGiti

    Mám 55 rokov. MGiti
    Keďže ešte viacej vecí okolo výplat neviem, dnes ma zaskočil jeden problém. Mám zamestnancov, ktorí mi chodia na smeny a niektorím pripadla smena na veľkonočnú nedeľu. Mám to brať ako prácu vo sviatok alebo normálne mám dávať príplatky ako za obyčajnú sobotu a nedeľu. Dopredu ďakujem za Vaše odpovede.

    dochadzka, sviatok alebo nocna

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.