Zavrieť

Porady

Vyplnenie tlačiva POTVRDENIE o ZAPLATENI DANE z príjmov zo závis.činnosti

Pomôžte mi prosím :
Pri vyplnení tlačiva "Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti - na účelly vyhlásenia o pouk.sumy do výšky 2% zaplatenej dane"
-riadok č.06 - Aký dátum sa uvedie v prípade, že zamestnanec mal 5,- Sk nedoplatok RZD zrazený na výplatnej páske, no nebol odvedený na Daňový úrad, nakoľko celkové ročné zúčtovanie daní za všetkých zamestnancov bolo preplatok 40.000,- Sk a povinnosť zaplatiť preddavky za daný mesiac len 25.000,- Sk /t.j. ešte aj v mesiaci marec si uplatníme preplatok vo výške 15.000,- Sk z preddavkov/. Ďakujem za rýchlu odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    jasusu Pozri príspevok
    Pomôžte mi prosím :
    Pri vyplnení tlačiva "Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti - na účelly vyhlásenia o pouk.sumy do výšky 2% zaplatenej dane"
    -riadok č.06 - Aký dátum sa uvedie v prípade, že zamestnanec mal 5,- Sk nedoplatok RZD zrazený na výplatnej páske, no nebol odvedený na Daňový úrad, nakoľko celkové ročné zúčtovanie daní za všetkých zamestnancov bolo preplatok 40.000,- Sk a povinnosť zaplatiť preddavky za daný mesiac len 25.000,- Sk /t.j. ešte aj v mesiaci marec si uplatníme preplatok vo výške 15.000,- Sk z preddavkov/. Ďakujem za rýchlu odpoveď
    dôležité je že bol zamestnancovi zrazený. Tak daj dátum výplaty kedy sa mu to zrazilo

    fizzy je offline (nepripojený) fizzy

    fizzy
    Presne aj toto mna zaujimalo,
    nedoplatok na riadku 06.
    dat tam datum kedy bol zaplateny danovemu uradu.
    len suma ma myli, dat tam len tu sumu (do riadku 6) ktora tvori nedoplatok toho jedneho danovnika, alebo celu sumu ktora sa v ten den odviedla na danovy urad?

    JanoL je offline (nepripojený) JanoL

    JanoL
    fizzy Pozri príspevok
    Presne aj toto mna zaujimalo,
    nedoplatok na riadku 06.
    dat tam datum kedy bol zaplateny danovemu uradu.
    len suma ma myli, dat tam len tu sumu (do riadku 6) ktora tvori nedoplatok toho jedneho danovnika, alebo celu sumu ktora sa v ten den odviedla na danovy urad?
    Riadok 06 je Nedoplatok (z r.04) - veď trošku čítajme...

    Teda len suma za tohto konkrétneho zamestnanca, ak je vysporiadaná.

    Jano

    Vyplnenie tlačiva POTVRDENIE o ZAPLATENI DANE z príjmov zo závis.činnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.