Zavrieť

Porady

RD Jantár od Erlisu

Chcel by som sa spýtať ohľadom rodinného domu JANTAR 64/2 od Erlisu.
Kto má postavený takýto dom ak by sa dalo chcel by som vidieť foto reálneho domčeku. A podrobnosti stavby. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    My mame 77/83, co je o trochu vacsi. Mame ho cely podpivniceny.
    Ak by som si mala vybrat, tak urcite by som si vybrala o nieco vacsi, pretoze rozmery izieb su take panelakove, teda mozno okrem obyvacky a kupelne. Ak mas este zaujem o dake foto, tak sa kludne ozvi.

    ddagmar je offline (nepripojený) ddagmar

    ddagmar
    Ak by ste sa pre ten dom rozhodli, nechcete kupit projekt /a lacnejsie/? My sme ho kupili v 5 kopiach, ale stavbu sme nerealizovali ani nebudeme, medzitym sme kupili uz hotovy domcek. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte. Ferencziova 0918469200

    jajork je offline (nepripojený) jajork

    jajork
    martina15 Pozri príspevok
    My mame 77/83, co je o trochu vacsi. Mame ho cely podpivniceny.
    Ak by som si mala vybrat, tak urcite by som si vybrala o nieco vacsi, pretoze rozmery izieb su take panelakove, teda mozno okrem obyvacky a kupelne. Ak mas este zaujem o dake foto, tak sa kludne ozvi.
    For martina15
    S manželkou chceme stavať dom a podľa katalogu sa nam páči Jantar 77/83 od Erlisu. Pisali ste že taky dom mate, preto by som vas chcel poprosit o pár foto ak by to bolo možné. Pomohlo by nám to v rozhodovaní.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.