Zavrieť

Porady

Program na JÚ

Dobrý deň, chcel by som poprosiť o dobrý program na účtovanie v JÚ. Môžete mi poradiť?
Usporiadat
Beata2 Beata2

Beata2 je offline (nepripojený) Beata2

Ja mám od Krosu Alfu, som spokojná
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mon mon

mon je offline (nepripojený) mon

Ja som tiež s Alfou spokojná, dá sa v nej veľmi rýchlo zorientovať
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

slovník Pozri príspevok
Dobrý deň, chcel by som poprosiť o dobrý program na účtovanie v JÚ. Môžete mi poradiť?
Kúp si taký aký má niekto v tvojom okolí a dobre ho ovláda. Ak niečo po..... bude ti mať kto poradiť.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Firma Kros robí do troch mesiacov školenia v programe Alfa bezplatne.... videla som viac softvérov, ale tento mi najviac vyhovuje.
0 0
olio olio

olio je offline (nepripojený) olio

Podľa mňa je Alfa veľmi šikovný a "inteligentný" program, ktorý sa dá intuitívne ovládať a manuál budeš potrebovať výnimočne...
0 0
ada159 ada159

ada159 je offline (nepripojený) ada159

tiež používam alfu z krosu, a všetko sa dá celkom ľahko naučit aj bez zaškolenia. Skúšala som aj Money aj Pohodu, ale mne najlepšie sadla ALFA
0 0
slovník slovník

slovník je offline (nepripojený) slovník

ďakujem za radu
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Z Krosu mám všetky ekonomické programy, Alfa, Omega aj Olymp a naozaj môžem potvrdiť, že sú super.
0 0
Leora Leora

Leora je offline (nepripojený) Leora

Aj ja mám Alfu už 12 rokov a nevymenila by som. Dá sa naučiť aj bez školenia a je vždy aktualizovaná. Doporučujem.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
To čo ste napísali o Alfe tak isto platí aj o MRP.
0 0
jankaN jankaN

jankaN je offline (nepripojený) jankaN

ALFA forever.... mam ju 8 rokov, pri zakupeni som najskor urobila porovnanie s MRP... Alfa jednoznačne vyhrala. Okrem toho sa mi páči, že Kros je ochotný dat aj niečo zdarma pre verejnost- napr. take DP. Kto kupi ALFU neolutuje!!!
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
A čo tak nahodiť do Alfy z jedného dokladu jedným zápisom výdaj na nákup tovaru a aj pre osobnú spotrebu. Alebo riadne zaúčtovať prijaté peniaze za dobropis cez PPD a nie cez VPD mínusom. Stretol som sa s vyhláseniami typu: aké je to pekné, je tam zimná krajina, to je super, alebo veľkonočný motív.... Kros by sa mal skôr zaújmať o vyššie popísané nedostatky. Ale tie sa neodstránia, pretože to je hlboký zásah do sw. Tým nehovorím, že alfa je zlá, je dobrá, hlavne pre tých, čo ju používajú.
Téma by mala byť vzhľadom na charakter príspevkov presunutá do účtovných softvérov - alfa, omega....a tam ďalej oslavovať, propagovať. A tak ako napísal smith, aj iné sw dokážu účtovať.....Každému vyhovuje niečo iné, iný systém a očakávania sú iné. A v každom je niečo zadarmo. Ozaj, prácu robíte zadarmo?

A čo sa týka otázky v téme: skúsiť okrem alfy pohodu, mrp, oberon, element, softip, sunsoft....atď
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Každý odporúčal len to, s čím je spokojný.... že sa tu odporúčaní na Alfu našlo viac..možno zrovna sme boli viacerí na porade, keď sa táto otázka objavila. Ja som vyskúšala MRP, Fenyx a Alfu. Musím uznať od Krosu softvéry mám najradšej, pracuje sa mi s nimi ľahšie.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

ekopo Pozri príspevok
A čo tak nahodiť do Alfy z jedného dokladu jedným zápisom výdaj na nákup tovaru a aj pre osobnú spotrebu. Alebo riadne zaúčtovať prijaté peniaze za dobropis cez PPD a nie cez VPD mínusom.
Ano máš pravdu, však to tam bude... . Však to odstránia, pracujú už na novej koncepcii programu a bude po probléme.
Ale veď nebuď taký škodoradostný. Ale ak sa odhliadne od týchto banálnych vecí, musíš uznať že program je OK.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Ja mám už roky, ani sa nepamätám od kedy - ale pravdepodobne od roku 1993 Datalock. Predtým som robila "skoro na kolene" FW, alebo T602, potom som mala taký neznámy program pol roka až som v tom roku 1993 ešte v DOSe začala využívať už spomínaný softver.
Už sama som tu uvažovala a pýtala sa, ktorý softver by bol lepší. Aj som si nainštalovala niektoré odporučené - ale... už som si tak zvykla na ten môj, že ťažko sa mi hľadá niečo iné.
Každý program má aj dobrú aj zlú stránku. Naozaj je len a len na účtovníkovi ktorý program si vyberie a ktorý mu najviac vyhovuje pre jeho potreby.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Manual Pozri príspevok
Ano máš pravdu, však to tam bude... . Však to odstránia, pracujú už na novej koncepcii programu a bude po probléme.
Ale veď nebuď taký škodoradostný. Ale ak sa odhliadne od týchto banálnych vecí, musíš uznať že program je OK.
Nie som škodoradostný, len som poukázal na nie banálne nedostatky. V príspevku som aj napísal, že "program nie je zlý, je dobrý.."
A ešte mám dojem, že sa bez problémov nedá urobiť 2 x prevod roka.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

ekopo Pozri príspevok
Nie som škodoradostný, len som poukázal na nie banálne nedostatky. V príspevku som aj napísal, že "program nie je zlý, je dobrý.."
A ešte mám dojem, že sa bez problémov nedá urobiť 2 x prevod roka.
Ano nedá sa, ale bude sa dať, musíme počkať a možno to bude ako "klon" Omegy
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Aj ja budem raz milionárom
0 0
biaaa biaaa

biaaa je offline (nepripojený) biaaa

JEDNOZNACNE ALFAAAAA !!!!!
0 0
Lekon Lekon

Lekon je offline (nepripojený) Lekon

účtovník-personalista, zakladám sro-čky elektronicky, dobre radím podnikaľom ako sa nezblazniť z odvodov a daní :o) najmä v Košiciach ...viac
No ja som začala robiť v Alfe po rokoch v Money a som myslela, že si zvyknem, ale sa to nedá porovnať. Hlavne časovo mi to oveľa dlhšie trvá v Alfe, ja s ňou spokojná nie som. No a Omega je úplna katastrofa čo do dĺžky spracovania dokladov. Tam mi to trvá 3x dlhšie ako v Money. Asi každý má iné skúsenosti. Ale lepšie si zobrať asi odporučenie od niekoho, kto vie aj porovnať prácu s viacerými SW, lebo keď niekto robí roky iba v Alfe, tak si myslí, že je najúžasnejšia na svete. To platí aj o ostatných SW. Treba vyskúšať, sú demoverzie alebo Štart verzie s plnou funkčnosťou, len obmedzením počtu dokladov zdarma. Takto odporúčam si vybrať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať