Zavrieť

Porady

aká kôra na orchideu?

ja na orchideu dobrá aj klasická mulčovacia kôra? A ak nie kde sa dá zohnať kôra na orchideu. musím ju už presadiť a v okolí nikde nemajú kôru pre orchideu. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    Ja som si kúpila v kvetinárstve originál hlinu na orchidee. Je namiešana aj s kôrou a je bežne ju dostať.

    shureido je offline (nepripojený) shureido

    shureido
    Ja som mala tu smolu ze tiez som surne hladala zeminu a just akoby v celej BA nebolo....(asi 6 kvetinarstiev a nic ). Nakoniec som to vzdala, isla som do hory, osupala dub, prevarila, ususila, v mikrovlnke upiekla, nasekala.....a bolo. Mojej orchidei sa zatial dari. Prezila to.

    shureido je offline (nepripojený) shureido

    shureido
    dara Pozri príspevok
    v baumaxe majú kôru pre orchideu.
    ZÁHRADA


    Ano v 50 litrovych baleniach..naco je to smrtelnikovi co ma jednu rastlinku??? Nie som lakoma dat za ten pytel kôry 89 Skk...ale co s nim potom? vyhodit pred barak? ved je to neskladne v byte (keby som mala RD tak ok, niekde to upracem..ale inak??)

    VieraHu je offline (nepripojený) VieraHu

    VieraHu
    Ja používam kôru z borovice, zmiešanú so zeminou na orchidee. Mám ich 12 a všetkým sa darí.

    micurin je offline (nepripojený) micurin

    micurin
    ked mi zahnila orch. a je v machu mam ju presadit? niektore korene zhnili velmi som ju polial a ten mach tu vodu strasne dlho drzi , ostane mam aj s drevnym uhlim.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.