Zavrieť

Porady

Čo s tým?

Idú Vám tlačiť DP na www. drsr.sk?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Evi, ja som to tlačila tak, že som to dala uložiť do cookies, potom som dala uložiť DP do Mojich dokumentov a odtiaľ som to dala vytlačiť.Tak mi to išlo všetko aj DPO, aj SUV a Vykaz ZaS. Skús to.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Zuzka
    Evi, ja som to tlačila tak, že som to dala uložiť do cookies, potom som dala uložiť DP do Mojich dokumentov a odtiaľ som to dala vytlačiť.Tak mi to išlo všetko aj DPO, aj SUV a Vykaz ZaS. Skús to.
    Skúsim to , ale v cookies to mám uložené a píše mi to tam červeným, že sa to dočasne nedá. Je to už posledné, chcela som ísť spať kľudne a toto. Priznám sa, že neviem ako si to do dokumentov mám uložiť.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Zuzi, práve mi to naskočilo, ty vždy keď sa mi ozveš začne mi to fungovať Už mám z toho zelené pred očami ale končím a zajtra hurá na moje a hlásenia ku mzdám!! V piatok spím celý deň

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Evi, aj som to skúsila a ide mi to. najprv dáš do cookies. Vedľa je potom Uložiť do tlačového súboru, klikneš na to a tam si vyberieš "Uložiť", napíšeš ako sa má volať dokumetn a dáš do "Moje dokumenty".

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    som rada, že som to zobudila, nech sa Ti daríííí , Ja sa ešte stále trápim, priznám sa, že takto som ešte nerobila a určite to je posledný krát.
    Tak sa teda riadne v piatok vyspi dobrú noc

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Zuzka
    som rada, že som to zobudila, nech sa Ti daríííí , Ja sa ešte stále trápim, priznám sa, že takto som ešte nerobila a určite to je posledný krát.
    Tak sa teda riadne v piatok vyspi dobrú noc
    Ja taky tak. A to mi dnes volala nejaká cudzia žena, že dostala na mňa tel. a že si spomenuli vraj nemajú urobené účtovníctvo za rok 2004 v jednom združení a DP taktiež, či im to nespravím. Musím povedať, že tak dobre som sa už dávno nepobavila Držím Ti aj ja palce, vyzerá to, že sme najvytrvalešie asi z nutnosti. Dobrú noc

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Ešte Ti poviem, že dotyčná nemala mzdy urobené za celý II. polrok, treba povypisovať všetky výkazy do ZP, SP. DU-prehľady a Hlásenie a dnes mi volala jedna jej pracovníčka, že ona si chce podať daň. priznanie a nemá Potvrdenie o zdan. mzde a prosila ma, či jej nespravím DP. Čo k tomu dodať. Ja by som mala nervy už dávno a majiteľka je kľudná ako keby sa nič nedialo. A vyzerá, že daň. základ bude statočný!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.