Zavrieť

Porady

vzor zmluvy o prenájmne reklamnej plochy

Prosim može mi niekto poslať vzor zmluvy o prenájme reklamnej plochy, uz cele hodiny prehladav net a neviem ako na to. Podla ake zakona mozem tutu zmluvu uzatvorit? Mame prenajaty reklamny putac od mesta a jeho druhu stranu by sme chceli prenajat my inej firme.
...vopred dakujem velmi pekne...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladenl je offline (nepripojený) vladenl

    vladenl
    miass Pozri príspevok
    Prosim može mi niekto poslať vzor zmluvy o prenájme reklamnej plochy, uz cele hodiny prehladav net a neviem ako na to. Podla ake zakona mozem tutu zmluvu uzatvorit? Mame prenajaty reklamny putac od mesta a jeho druhu stranu by sme chceli prenajat my inej firme.
    ...vopred dakujem velmi pekne...
    Konkretne vzor nemam, ale kedze si to prenajimate, tak musite mat vzor pred sebou (povodna najomna zmluva).
    Skor by som sa zamyslel nad tym, ci vobec mozete (bez suhlasu prenajimatela - mesta) uvedenu plochu prenajat dalej...

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Prikladám dve zmluvy - jedna na bilboard, druhá na reklamu na budove - pre plochy, ktoré má prenajímateľ v nájme.

    Nezabudni na súhlas vlastníka s uzavretím podnájomnej zmluvy.
    Dobrý

    nemá niekto Vzor zmluvy o prenájme reklamnej plochy na internetovej stranke ? Neviem ako ju mám zostavit... poradite mi?

    vzor zmluvy o prenájmne reklamnej plochy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.