Zavrieť

Porady

Dodacie listy

Dobrý deň.
Mohli by ste pomôcť? Keď urobím dodací list v programe Money S3 viem ho previesť do vystavenej faktúry. Ale problém je v tom, že dodacie listy vystavujem každí deň, ale fakturujem len raz za 10 dní, a potrebovala by som, aby mi položky na dodacích listoch spočítalo a tak zapísalo do vystavenej faktúry. Ako to urobiť? Prosím poradte.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    ja som to pochopil tak, ze bea mysli ze dnes vystavi DL s 25 ks tovaru, zajtra 50 ks tovaru a da to nacitat do jednej faktury, tak aby bolo na fakture ze je to 75 ks tovaru a nie v dvoch polozkach po 25 a 50 ks. to myslim ze v money nejde...

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Bežne sa to v Money nedá, ale ak by Ti to pomohlo - choď do skladových pohybov - daj si filter podľa adresy a podľa dátumu skladového pohybu potom urob export do Excelu a tam si urob medzisúčty podľa jednotlivých PLU a máš. Do tých dodacích listov, ktorých sa to týka potom dopíš číslo vystavenej faktúry - aby sa tvárili ako vyfakturované.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.