Zavrieť

Porady

agentúra dočasného zamestnávania

Dobrý deň,
plánujeme vykonávať činnosť agentúry dočasného zamestnávania a ku žiadosti o vydanie povolenia na vykonávanie činnosti ADZ je potrebné doložiť aj "Projekt vykonávania činnosti ADZ vrátane kalkulácie predpokladaných príjmov a výdavkov". Prosím vás je niekto, kto by mi vedel poradiť ako taký projekt vypracovať prípadne vedel by mi niekto poslať "VZOR" takéhoto projektu podľa ktorého by som vedela vyrobiť projekt zodpovedajúci požiadavkám a potrebám nášho regiónu? Ak sa niekto taký nájde vopred veľmi pekne ďakujem za ochotu a čas.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anelle1 je offline (nepripojený) anelle1

    anelle1
    prosím vás pomôžte mi niekto, nemám predstavu odkiaľ začať.......... ďakujem, ďakujem, ďakujem

    Miška1 je offline (nepripojený) Miška1

    Účtovníčka som a účtovníčkou zostanem ...viac Miška1
    Ahoj, viem Ti poslať vzor projektu, ale až v pondelok, mám teraz dovolenku.
    mirka267 Dobrý deň, plánujeme vykonávať činnosť ADZ, ako bolo vyššie spomenuté je k tomu potrebné doložiť projekt. Chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť, či by ste mi nemohli zaslať vzor daného projektu. Za Vašu ochotu vopred ďakujem.
    Zuzana1233 Dobry den, rada by som taktiez poprosila zaslat vzor daneho projektu. Velmi pekne Vam vopred dakujem. Zuzana

    agentúra dočasného zamestnávania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.