Zavrieť

Porady

PRAX

Ahojte,

chcem sa spýtať, že podľa vás 2 ročná prax v účtovníctve stačí na podnikanie v tejto oblasti - účtovanie pre iných. Nevyznám sa 100 % v každej oblasti (mzdy,DPH). Dá sa to postupne sa naučiť, alebo radšej by som to nemala skúsiť, kým nie som doma vo všetkom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuhl je offline (nepripojený) zuhl

    zuhl
    Podľa mňa to stačí. Nikdy sa nedá naučiť všetko naraz, vždy sa človek postupne učí a učí sa celý život. Treba sa na to dať, veď poznám aj takých odvážlivcov, čo majú stavebnú priemyslovku a hneď účtujú. A okrem toho tu na Porade sú super poraďáci, takže hor sa do toho!

    mon je offline (nepripojený) mon

    mon
    ja si myslím, že na podnikanie treba mať hlavne odvahu a je pravda, že naučiť sa dá všetko časom. A samozrejme nikto nevie všetko takže veľa chuti, odvahy a ....

    Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

    Zuziana
    a čo sa týka živnostenského zákona, je to živnosť voľná, čiže netreba pre vystavenie ŽL spĺňať žiadnu prax

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Zuziana Pozri príspevok
    a čo sa týka živnostenského zákona, je to živnosť voľná, čiže netreba pre vystavenie ŽL spĺňať žiadnu prax

    Bohu žiaľ.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.