Zavrieť

Porady

Dolná Strehova

Bol niekto z Vás ubytovaný v areály kúpaliska Dolná Strehová v chate-zrube? Ako tam je, ako sa Vám tam páčilo? Čo kúpanie? Plánujeme tam isť taraz cez leto aj s deťmi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ahoj, bol som tam s rodinou na dovolenke minulý rok. Nebol to ten zrub, čo píšeš, bola to chata. Keď nie ste nároční, tak je to OK ceny sú v pohode.
    Bazény boli postavené za socíku, hovorí sa tam o rekonštrukcii, ale kedy to asi nikto nevie - teda minulý rok to nevedeli. Ináč tam bolo celkom fajn, ak by bolo miesto zašiel by som tam aj tento rok.

    Soňula je offline (nepripojený) Soňula

    Soňula
    Dík, mňa práve prekvapuje " ta cena v pohode". Nie sme náročný, ale radšej si čosi priplatím, aby som tu dovolenku užila. prosím ťa
    kamionmam, dá sa tam aj grilovať/ ako to píšu v letáku/ pri tej chatke?
    Cena v pohode znamená, že nie sú premrštené, ako to zvyčajne v letoviskách býva. Určite môžeš pri chatke grilovať, s tým nie je problém. Môžete športovať, my sme hrali nohejbal, volejbal, je tam tenisový kurt. Deti po raňajkách sa môžu ísť hneď kúpať, aj bez rodičov - podľa veku. Plavčíci sú stále na svojich miestach, robia čo je ich povinnosť. Sú tam nejaké bary, menšie potraviny. Areál nemusíš opúšťať.

    zuzi1 je offline (nepripojený) zuzi1

    zuzi1
    Čaute, ja bývam asi tak 12 km od Dolnej Strehovej. Kúpalisko je v pohode, len aby vám to vyšlo s počasím. Rekonštrukcia bude prebiehať po tohtoročnej sezóne. Je tam reštaurácia, množstvo stánkov, bufetov, zelôenina, ovocie a ak tam predsa len niečo nezoženieš môžeš ísť pokojne do dediny.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.