Zavrieť

Porady

AutoCad

nevie mi niekto poradit,program na kreslenie projektov domov a prestavbystriech?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Akýkoľvek CAD systém. U nás je rozšírený AutoCad. Sú aj nejaké free, ale ich nepoznám. Napr. FloorPlan

    kratky21 je offline (nepripojený) kratky21

    kratky21
    Zdravim neviete ako zakotujem v AutoCade priemer. Jedna sa o kotu hradela v pohlade. Takze ked zam dimension tak mi tam da rozmer ale nie fi. Ak dam zmenit kotu viem tam pridat tolerancie ale neviem tam dat to grecke pismeno fi . Poradte nechce sa mi to stale kreslit ako kruzok a potom to preciarkovat.

    dancika je offline (nepripojený) dancika

    dancika
    kratky21 Pozri príspevok
    Zdravim neviete ako zakotujem v AutoCade priemer. Jedna sa o kotu hradela v pohlade. Takze ked zam dimension tak mi tam da rozmer ale nie fi. Ak dam zmenit kotu viem tam pridat tolerancie ale neviem tam dat to grecke pismeno fi . Poradte nechce sa mi to stale kreslit ako kruzok a potom to preciarkovat.
    Napises %%c a zmeni sa ti to na fi

    ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

    som kto som ZDENIELA
    Ja mám Názorný pruvodce AUTOCAD LT PRO VERZE 2004 až 2005 od Petra Janečka,
    je v češtine, ale myslím že v jazyku slovenskom nie je žiadna. Pre mňa ako úplného samouka a nie príliš náročného "kresliča" celkom fajn príručka

    matkoss je offline (nepripojený) matkoss

    matkoss
    Dobrý den mám taký menší problem neviem si poradit s kotovaním priemeru ked okotujem priemer obycajneho kruhu tak mi hodi kotovaciu ciaru iba do polovice nie cez cely priemer kruznice. Kota obsahuje vsetko co ma aj fíí znak aj hodnotu spravnu vsetko je tak ako ma byt az nato ze kotovacia ciara je do polky podobne ako pri kotovani polomeru. Neviem si poradit zo zmenou tohto nastavenia uz som skusal aj vselico ale nic. Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.