Zavrieť

Porady

Nevratna Pozicka

Podnikam uz nieco vyse roka. Dochadzaju mi financie. Pocula som o moznosti poziadat o nevratnu pozicku. Urad prace neposkytuje pozicku uz podnikajucim. Vie mi niekto poradit nieco ine? ... okrem bank
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hoya_bella je offline (nepripojený) hoya_bella

    hoya_bella
    neviem, naco je to tu zriadene... co tu nik nechodi? alebo nik nema skusenosti s danou temou? hm

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Neviem o tom, že by úrad práce poskytoval takýto druh pôžičky. Banky Ti dajú úver iba v prípade dobrého ručenia.

    hoya_bella je offline (nepripojený) hoya_bella

    hoya_bella
    Tak s Uradom prace som o tom hovorila vcera, preto viem... Robia to pre nezamestnaneho, aby ho mohli vyradit z evidencie a ako "podporu" mu vedia poskytnut tu pozicku, ked vydrzi ako zivnostnik 2 roky. Lenze toto pre mna neplati, kedze uz podnikam. Takze len banky?

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Banky, alebo priatelia a znami. Oboch ale musis presvedcit, ze je to realne. S bankami bude tazka debata, ak ale mas nehnutelnost, ktorou mozes rucit (najlepsie taku, v ktorej nebyvas), mozes zobrat americku hypoteku (Apropos - AMERICKA HYPOTEKA - akym zvlastnym sa stal tento termin v poslednych dnoch nie ?)

    hoya_bella je offline (nepripojený) hoya_bella

    hoya_bella
    Hm, banky budu asi nerealne-som skor v strate (ale ved to sa dalo cakat, na zaciatku...). A pozicala som si uz od brata a zistujem info este inde, ci sa da...
    Dá sa, len k tomu treba viac informácií. Záleží koľko by to malo byť.
    Napíš mail a hodíme reč.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.