Zavrieť

Porady

Drevostavba

lektor aj
hladam niekoho schopneho, kto ma skusenosti so stavbou nizkoenegetickeho domu - drevostaby. / nie drevenice/. Sikovni tesari...
Stavia niekto drevostavbu svojpomocne, alebo davate prednost firme?
Osvedcila sa vam nejaka partia? Dakujem za vsetky pripomienky, podnety, tipy a rady. Prejekt mame, aj system. Prajem vsetkym pekny den.
Usporiadat
andy1968 andy1968

andy1968 je offline (nepripojený) andy1968

Odporúčam Vám kontaktovať firmu NED stav tel : 0918509502 odvolajte sa na Ondrej z BA. Vime že majú niekoľkoročné skúsenosti s výstavbou takýcto domov
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
josiph68 josiph68

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

je to na tebe komu to zveríš,ale základ-konštrukciu a krov,by som dal postaviť firme,tá sa zaručí za statiku.aby ti to nespadlo na hlavu.steny,okná,dvere,priečky,strecha,to už sa dá aj svojpomocne,len ten skelet.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

A co takto www.drevodomrajec.sk? Skuste pozriet.
0 0
retra retra

retra je offline (nepripojený) retra

Drevodom Rajec - bol som v postavenom dome - je to krása.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

retra Pozri príspevok
Drevodom Rajec - bol som v postavenom dome - je to krása.
To ano. Drevo je drevo, a ta vona
0 0
Adaka Adaka

Adaka je offline (nepripojený) Adaka

milujúca matka
Nám už montovaný drevodom stavaju a je to super za týždeň to stojí... toto je zatiaľ prízemie..
ABCD0005.jpg  
ABCD0006.jpg  
ABCD0007.jpg  
ABCD0008.jpg  
ABCD0009.jpg  

1/1
0 0
zuzik29 zuzik29

zuzik29 je offline (nepripojený) zuzik29

lektor aj
Adaka, dik za foto. Kto Vam to stavia? Prosim posli mi blizsie info (cena, pripomienky , kupujete si material sami?) na z.motyckova@gmail.com
0 0
josiph68 josiph68

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

ahoj.
aj mňa to všetko okolo drevodomu zaujíma.zver to prosím nám všetkým.mám v pláne aj ja túto stavbu,ale sám.zaujíma ma,či ti dodali celé panely,alebo všetko montovali na mieste.....
0 0
vxyz vxyz

vxyz je offline (nepripojený) vxyz

vsetkych vas zdravim,

na to aby ste postavili drevostavbu nepotrebujete vela, na to aby Vam fungovala tak ako treba potrebujete fakt kvalitneho dodavatela. Okrem uzastnych vlastnoti nesie vystavba drevostavby aj pomerne velke riziko, pokial sa to neurobi dobre...

v
0 0
Adaka Adaka

Adaka je offline (nepripojený) Adaka

milujúca matka
za 3 mesiace sme sa stahovali je to super hrubu stavbu nam postavila firma ostatne sami akurat ze to stale sada uz tam byvame rok a trosku nam praskaju steny ale da sa to vyriesit tmelom takze odporucam
0 0
Peter124 Peter124

Peter124 je offline (nepripojený) Peter124

Ahojte "Poraďáci"
v zásade so všetkými súhlasím až na to sadanie a praskanie stien. Bývam v takom dome 9 mesiacov a žiadne sadanie a praskanie stien neregistrujem. Ale aby som aj poradil skús fi. Syntec SK s.r.o. v NR stavali aj nám.
0 0
lolotak lolotak

lolotak je offline (nepripojený) lolotak

Peter124 Pozri príspevok
Ahojte "Poraďáci"
v zásade so všetkými súhlasím až na to sadanie a praskanie stien. Bývam v takom dome 9 mesiacov a žiadne sadanie a praskanie stien neregistrujem. Ale aby som aj poradil skús fi. Syntec SK s.r.o. v NR stavali aj nám.
Nad touto firmou rozmyslame aj my.mohol by si poslat nejake foto domu a ci neboli s nimi nejake problemy.pretoze na ich stranke nie su ziadne referencie.ziadne foto uz postavenych domov.
vopred dik.
0 0
Peter124 Peter124

Peter124 je offline (nepripojený) Peter124

lolotak Pozri príspevok
Nad touto firmou rozmyslame aj my.mohol by si poslat nejake foto domu a ci neboli s nimi nejake problemy.pretoze na ich stranke nie su ziadne referencie.ziadne foto uz postavenych domov.
vopred dik.
podľa mojich info fotogaléria sú realizované stavby výber z viac ako 500 realizácií. Ja mám vyše 100 fotiek z realiz. nášho domu a čo sa týka kvality a ústretovosti nemám žiadne pripomienky = 100% spokojnosť. Najlepšie si dohodnúť stretko s niekym z firmy a nech sa ti prezentujú za to nič nedáš.
0 0
Adaka Adaka

Adaka je offline (nepripojený) Adaka

milujúca matka
nam ho postavili v 5/2008 a 8/2008 sme sa stahovali a mame popukane rohy
0 0
lolotak lolotak

lolotak je offline (nepripojený) lolotak

Adaka Pozri príspevok
nam ho postavili v 5/2008 a 8/2008 sme sa stahovali a mame popukane rohy
stavali vam ho syntec?co povedali na tie popraskane rohy?riesite to v ramci reklamacie?
0 0
Adaka Adaka

Adaka je offline (nepripojený) Adaka

milujúca matka
nie povedali nam ze to sada a staval nam to jeden pan z okr. martin
0 0
entonyl entonyl

entonyl je offline (nepripojený) entonyl

Ak popíšete bližšie technológiu výstavby tak Vám odpoviem prečo rohy praskajú.Drevostavby sadajú lepšie povedané zosušujú sa lebo sú robené z mokrej guľatiny.Na túto /foto/stlpikovú konštrukciu sa má používať suché rezivo do 12% vlhkosti a ak je všetko dobré urobené,nemali by vznikať žiadne praskliny.Ale je veľa dodávateľov a každý má svoju technológiu.Mňa podlľa fotografii by zaujímalo ako budú montovať parozábranu lebo táto je veľmi dôležitá hlavne v mieste kde sa napájajú vnútorné priečky na obvodovú stenu. Nie som laik ale reklama je zakázaná.A ešte jedna rada pre všetkých.Na celom nízkoenergetickom drevenom dome je postavenie nosnej konštrukcie to najľahšie.Kto rozmýšľa,že nechám si postaviť len konštrukciu a ostatné si dorobím sám zle rozmýšľa,potom ak mu praskajú spoje alebo má tepelné mosty úž mu ostane len prispievať do rubriky - akých chýb som sa dopustil pri výstavbe domu.
0 0
Adaka Adaka

Adaka je offline (nepripojený) Adaka

milujúca matka
nam postavili celu hrubu stavbu z drevostiepky a my sme si davali zvnutra sadrokarton a z von polystyren
0 0
entonyl entonyl

entonyl je offline (nepripojený) entonyl

Pre Adaku . Ak rohy sadrokartónu mate len akrylované preto praskajú za predpokladu´že je dobré urobená podkonštrukcia a sú dodržané technologické predpisy.Na rohy mi používame pásky podľa doporučania výrobcu sádrokartónov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať