Zavrieť

Porady

1.máj v Šibeniku

Caute, hľadám niekoho kto využil akciovú ponuku CK Satur 1.máj v Šibeniku
a má 1 voľné miesto v aute. Prispejem na benzín. Asi je to blbé ale chcem sa tam dostať a nemám ako. Som žena 45 r.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dule je offline (nepripojený) dule

    dule
    Ahoj Oľga, ked si pozrieš webovú stránku Saturu nájdeš ponuku 1.máj v Chorvátsku. Cena 3.870,- za 4 dni /3noci/ polpenzia, bazény je podľa mňa lepšia ako kúpele na Slovensku. Len doprava je individuálna.

    OlgaM je offline (nepripojený) OlgaM

    OlgaM
    Ahojky, a Ty si uz bola niekedy na takomto pobyte?Ja som uz pozerala,ze c.k. Satur robila taketo pobyty aj cez Velku noc,ale myslim ,ze to bolo aj s dopravou okolo 5 000 Sk.Bola som vlani v Chorvatsku s kamoskami blizko Sibenika a preto som Ti chcela poradit,ze chodi do CHorvatska aj autobus cez sezonu z Ba/Mlynske Nivy/,my sme tak isli na sukromie - bolo super.Bus chodi z Ba v utorok a v piatok a stoji spiatocny do Sibenika 2 000 Sk.Spat ide v stredu a v sobotu.Poznas ten hotel Ivan?Chorvatsko je nadherne....

    dule je offline (nepripojený) dule

    dule
    Viem že chodí v piatok autobus do Šibeniku. Lenže tento pobyt je od štvrtka do nedele. To znamená že potrebujem odchod zo SK v stredu a odtiaľ v nedeľu. Bola som pred dvoma rokmi vo Vodiciach. Aj mne sa Chorvátsko páči. Komu nie. Žeby som pustila z hlavy cestovku a išla len tak sama. Môžem si nájsť ubytko na nete.

    OlgaM je offline (nepripojený) OlgaM

    OlgaM
    Pozerala som ten zajazd,to je blbe,ze je to bez dopravy.Chcem sa opytat preco tam chces ist uz v maji?Este nebude tak teplo,ci ide len o vyuzitie toho volna na 1.maja?

    dule je offline (nepripojený) dule

    dule
    Chystám sa aj v septembri. Letné mesiace mi moc nevyhovujú.
    Teraz som plánovala ísť na pár dní do kúpeľov ale kedže cenovo sa moc nelíšia od Chorvtska, táto ponuka ma zaujala. Som dosť pracovne vyťažená a potrebovala by som už trochu zrelaxovať.Ahoj

    OlgaM je offline (nepripojený) OlgaM

    OlgaM
    Tak Ti prajem nech Ti to vyjde,skoda fakt,ze ten zajazd nerobia s dopravou.Ja som vlani bola blizko Sibenika a Primostena,bolo super.Boli sme na sukromi a isli sme tym spominanym autobusom,takze som bola prvykrat bez cestovky a celkom sa mi to pozdavalo.Ak sa Ti to podari a spomenies si napis par riadkov ako bolo.Uz som aj ja rozmyslala o takomto zajazde a takmer som isla na Velku noc/vtedy to bolo s dopravou/ - bola podobna akcia,ale mala som vela prace-ved bol marec!Cauko!

    dule je offline (nepripojený) dule

    dule
    Ahoj Oľga, ja som bola zatiaľ len cez cestovku. Porad mi ako ste si to všetko vybavovali. Na autobus si treba dopredu objednať miestenku ? A ubytovanie ste si našli ako - cez internet? Hľadám ne nete nejaký privát ale všetko je pre 2 a viac osôb ja by som šla sama a termíny až od júna. Chcela by som máj, lebo v júni mám veľa práce. A čo poistenie? Cestovka ho robí automaticky.
    A nevieš náhodou koľko stojí letenka Bratislava-Split? Je to šikovnejšie ako bus.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.