Zavrieť

Porady

Kadernícky salón Zilina

Ahojte, prestahovala som sa do Ziliny nedavno. Zatial sa tu obzeram a hladam nejaky dobry kadernicky salon. Viete mi nejaky dobry poradit.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    zuzanask;70***1
    Ahojte, prestahovala som sa do Ziliny nedavno. Zatial sa tu obzeram a hladam nejaky dobry kadernicky salon. Viete mi nejaky dobry poradit.Dakujem
    V Žiline je veľa dobrých kaderníckych salónov, ale to by som im robila reklamu. Ak chceš, ozvi sa cez SS, poradím. Ja mám jednu kaderníčku už 20 rokov a som veľmi spokojná.

    betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

    betyna8
    Aj ja som Ti poslala tip do ss.Zalezi kolko mas rokov a ake mas naroky.kadernickych salonov mame v Ziline habadej.Kde sa jednemu paci iny moze byt sklamany, no vyskusat treba.

    viera29 je offline (nepripojený) viera29

    viera29
    ahoj,
    ak mozem poradit tak salony krasy Complete Care. Jeden je na Hajiku a druhy v centre mesta pri Mestskom urade. Robia navrhy aj do Zilinskeho vecernika v sekcii Co zeny zaujima a poviem Ti maju krasne vysledky. Robia so znackou MATRIX a hlavne maju stale nove skolenia cize kocky vedia co robia a hlavne su insipirativne a poradia. Ja aj moje okolie tam chodime a spe nadmieru spokojni. tel do salonu maju 0911 973 624 a 625 je do mesta.

    Evita79 je offline (nepripojený) Evita79

    Evita79
    viera29 Pozri príspevok
    ahoj,
    ak mozem poradit tak salony krasy Complete Care. Jeden je na Hajiku a druhy v centre mesta pri Mestskom urade. Robia navrhy aj do Zilinskeho vecernika v sekcii Co zeny zaujima a poviem Ti maju krasne vysledky. Robia so znackou MATRIX a hlavne maju stale nove skolenia cize kocky vedia co robia a hlavne su insipirativne a poradia. Ja aj moje okolie tam chodime a spe nadmieru spokojni. tel do salonu maju 0911 973 624 a 625 je do mesta.
    Ahoj,
    nevies ake ceny maju napr. na melir?

    Kadernícky salón Zilina

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.