Zavrieť

Porady

Kolko pytat za spracovanie miezd?

Ahoje poraďáci,

prosím poraďte mi koľko si mám pýtať za spracovanie miezd. Ide o firmu, ktorá má 2-smennú prevádzku. Pracovné zmluvy si píšu sami, ale prihlášky a odhlášky robím ja. Dochádzku mi pošlú s tým, že pracovný týždeň majú zmluvne určený ako 40 - hodinový a majú fixný mesačný plat, ale v skutočnosti v dochádzke robí napr. jeden deň 6,5 hodiny, ďalší deň 8, ďalší 7,5 teda stále rôzne. A vznikajú im nadčasy, a keďže majú mzdový interný predpis tak ešte majú príplatky za prácu v sobotu, v nedeľu, za nadčas, a pod. Takže ja tie mzdy / skúšobne som ich robila / a pre cca 25 zamestnancov mi trvalo tie mzdy spracovať asi 10 - 15 hodín. Hrubé mzdy potom posielam na odsúhlasnie podľa toho, ešte šéfka upraví prémie a pošle naspäť, takže znova ich opravujem. Normálne beriem za klasické mzdy 250,-- Sk, to je už vrátane prihlášky, odhlášky, ukončenia PP aj výkazov a všetkých tlačových zostáv. Ale tieto sa mi zdajú za takúto sumu príliš lacné. Okrem toho, ešte šéfka každý mesiac chce rôzne excelovské tabuľky, napr. koľko hodín nadčasov ešte komu zostáva a pod.
Prosím poraďte.
Inak je to v Košiciach.
Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Kolko pytat za spracovanie miezd?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.