Zavrieť

Porady

založenie upratovacieho servisu

ahojte,
chcem Vás velmi pekne poprosit o radu, kto má založený alebo zakladá si drobný upratovací servis ako mám postupovat, chcem si zalozit zivnost, chodit upratovat aj sama, popritom mat nejaké 2 - 3 dievčence. Chcem sa opýtat či má niekto skusenosati aj so hľadaním si zákazok, či stačí ked si dám inzerát a budem čakat kto sa ozve, alebo mám chodit osobne do firiem a pýtat sa či im netreba upratovat / to by som velmi nechcela / Dalej by ma zaujímalo aký je čas vybavenia objednávok na upratovanie či 1 - 2 dni sa zvykne nahlasovat alebo do 1 hodiny a už musím letiet, dalej ci si mám čistiace prostriedky nosit so sebou alebo mi poskytnu.
Naozaj budem velmi velmi velmi vdacná za akékolvek rady, od niekoho kto už má skúsenosti a podniká alebo sa chystá podnikat v tomto smere. Zdá sa mi to podnikanie skoro so žiadnymi vstupnými nákladmi, stačí podla mna chut pracovat, byt lojálna a šikovná.
Vďaka všetkým už vopred
Jolana

P.S
som rada že som objavila túto stránku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    jolly7575 Pozri príspevok
    ahojte,
    Zdá sa mi to podnikanie skoro so žiadnymi vstupnými nákladmi, stačí podla mna chut pracovat, byt lojálna a šikovná.
    No, ja to vidim trochu inak. Podla mna budes potrebovat komplet vybavu, lebo upratovanie neznamena pozametat popripade umyt podlahu a okna. Skus pohladat na nete ponuku upratovacich firiem, uvidis.
    Ked ta zavolam na upratanie kancelarie a poviem, ze by som napr. potreboval vytepovat koberec, calunenie na stolickach, umyt podlahu a okna na 4 poschodi, ktore sa nedaju otvorit, co spravis? Povies, ze prepacte, ja mam len metlu a lopatku a 1 mop, neviem to spravit?
    Alebo sa najprv budes sustredovat len na mensie priestory, napr. male kancelarie a vchody domov a ked nazbieras kapital, kupis aj stroje na cistenie velkych ploch atd. ?
    Aj to je moznost.

    založenie upratovacieho servisu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.