Zavrieť

Porady

odvody pri absencii

Vedel by mi niekto napísať aké odvody platí pracovník a aké zamestnávateľ ak pri 8100 Sk mzde odpracoval pracovník 6 dní a 15 dní mal neospravedlnenú absenciu?ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ivvaa je offline (nepripojený) Ivvaa

    Ivvaa
    Pracoval od 1,2,2008 do 8,2,2008, t.j. 6 prac.dní, 8 kalendárnych dní. Nepracoval od 9,2,2008 do 29,2,2008- t.j. 15 pracovných dní a 21 kalendárnych dní.
    Pri hľadání odpovede som si pred tým,než som si dovolila napísať moju otázku ,dobrú hodinu sama snažila nájsť odpoved. A kedže som si túto stránku predplatila, lebo som myslela, že čas ušetrím, napokon som sa rozhodla, že sa priamo opýtam. Preto potrebujem vedieť konkrétne čísla, pretože mám rozdielne výsledky v dvoch mzdových programoch.
    Aj keď viem, že sú tu mnohí zdatní borci, som začiatočník, ktorý sa snaží niečo sa naučiť, tak ťa poprosím o trochu zhovievavosti. Ak sa ti moja otázka zdá nevhodná, tak mi proste neodpovedaj.Dik za pomoc

    Ivvaa je offline (nepripojený) Ivvaa

    Ivvaa
    Dik. V téme Vymeriavací základ zamestnanca, ktorý bol časť mesiaca na neplatenom volne som našla odpovede. Ked postupujem podľa návodu v tomto článku, dostanem sa k číslam, ktoré uvádza jeden z mzdových programov. Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.