Zavrieť

Porady

Problem s Kaspersky Internet Security

Po nainstalovani Kaspersky Internet Security 7 mi po starte pocitaca vobec neukazuje dvd rom. ukaze web kameru a hard disky ale nie dvd. po odinstalovani KIS, system dvd rom bez problemov ukaze. vie mi niekto poradit kde je chyba?
dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    ak by sa našiel niekto komu sa táto informácia zíde
    www.kaspersky.cz
    eshop - obnova s DPH na rok obyčajný človek nie podnikateľ 28,2Eur ak to chceš na IČO, DIČ treba sa zahlásiť na DÚ §7 a dodaniť
    takže radšej len FO na meno
    požiadať o možnosť zadania hesla potom pošlú predfaktúru uhradiť do tatra banky a zaktivujú ti to cez internet pre niekoho sú to úsmevné slová ale ja som sa stým potrápila, lebo hlášky na PC ma vždy hádzali len do anglického jazyka
    príjemný deň

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Keďže sa pravdepodobne nejedná o chybu KIS - bug by bol zverejnený a opravený, máš v PC buď konflikt s iným programom, alebo chybný zápis v registroch.
    Konflik s iným programom zistíš tak, že programy, ktoré sa spúšťajú pri štarte, budeš postupne vypínať (v registroch). Teraz myslím nie štandardné programy. Napr. nejaký program na stráženie regstrov, antispy programy a podobne.
    Chybu v registroch nejakým softom, čo registre opravuje.

    Odporúčam systemmechanic standard. Je platený soft, ale 30 dní ho smieš používať. Spustíš "total care" a on Ti dá do poriadku to, čo vie. Je to úžasný program.

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    poprosila by som o pomoc potrebujem predĺžiť licenciu na kaspersky internet security a neviem si poradiť
    za radu by som bola veľmi vďačná

    Problem s Kaspersky Internet Security

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.