Zavrieť

Porady

Mam napad

V skutocnosti mam napad ze ma niekto napad.
Som student v UK.
A chcel by som rozbehnut nejaky biznis najlepsie po internete lebo sa mi tu nechce pracovat na tychto ludi.
Ak by mal niekto napad ako spolupracovat tak napiste na kosak.p(at)gmail(dot)com

PS: rozmyslal som nad niecim takym ako kupou tovaru v UK a nasledovnim preposlanim na SVK ,cize ak mate niekto na svk internetovy obchod zamerani na dake veci co by mozno bolo tu lacnejsie kupit kontaktujte ma alebo som rozmyslal pretoze som v Skotsku. Tak organizovat nejake vylety zo svk alebo dovoz gajd zo skotska skutocne neviem.
Ale robit sa mi nechce a najom z niecoho platit musim :P
Naposledy upravil a13 : 12.04.08 at 13:32 Dôvod: chyba v texte
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Ježišíííí, to je dobrý nápad, mne sa tiež nechce robiť!
    dobrééé.jpg  
    korela Chudoba cti netratí.

    Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

    Alex_M
    Konecne inovacna myslienka ako mat prachy bez roboty urcite na tom pracuj, drz sa svojho ciela

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Keďže pracovať sa Ti nechce, Tvoj úspech si vopred vylúčil. Gajdy sa dajú bežne kúpiť cez internet, tak ako aj škótska whisky.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    a13 Pozri príspevok
    V skutocnosti mam napad ze ma niekto napad.
    Som student v UK.
    A chcel by som rozbehnut nejaky biznis najlepsie po internete lebo sa mi tu nechce pracovat na tychto ludi.
    Ak by mal niekto napad ako spolupracovat tak napiste na kosak.p(at)gmail(dot)com

    PS: rozmyslal som nad niecim takym ako kupou tovaru v UK a nasledovnim preposlanim na SVK ,cize ak mate niekto na svk internetovy obchod zamerani na dake veci co by mozno bolo tu lacnejsie kupit kontaktujte ma alebo som rozmyslal pretoze som v Skotsku. Tak organizovat nejake vylety zo svk alebo dovoz gajd zo skotska skutocne neviem.
    Ale robit sa mi nechce a najom z niecoho platit musim :P
    Však napíš, čo je tam lacnejšie, aby predajcovia vedeli, čo budú predávať. Alebo myslíš, že je dobrá nápad kupovať tam maslo a posielať ho dobierkou na SK?

    Aký predajcovia internetových obchodov sa ti majú ozvať? Predajcovia s PC technikou, elektronikou, autami, oblečením, hudobniny, tabak, ?.... záber je veľmi široký. Napíš konkrétne, čo vieš zohnať lacnejšie. Inak by som musel skonštatovať, že "si objavil Ameriku". Dnes už kde kto dováža tovar aj z UK.
    A ty chces akoze ostat v Skotsku? Len sprostredkovavat business? Poznam tam ludi, slovakov, ktori pracuju pre cestovne agentury a robia sprievodcov krajinou pre Cechov a slovakov.. Strasne rada by som si pozrela Skotsko..

    a13 je offline (nepripojený) a13

    a13
    Ja som student studujem tu IT a nechcem robit v bare ... preco ? by som to mal robit ? studujem a popri tom robim minimalne na to aby som najom zaplatil a prezil preto pisem ak je moznost nerobit na skotou a mozno zacat vlastny biznis uz teraz preco neskusit .... Neboj aj ja sa dostanem vyssie ale najprv skola a potom sa uvidi bez skoly som tu hovno .... ,

    S tou whisky by som to nebral tak ze sa neoplati .... ,
    Som skoro za kazdu spolupracu .... btw SARINKA ked tu poznas ludi daj kontakty budem ti vdacny bavilo by ma to robit a popri tom cestovat .... ale to su take reci proste kazdy pozna a lalalala ale ked dojde na lamanie chlebu tak napises ze kontakt na nich nemas ..... (btw som z aberdeenu - olejoveho mesta no a ked sme pri tom dalsia vec ma napadla nechcete certifikaty niekto ze mozte ist robit na ropnu plosinu ) tu to stoji okolo 200£ je to len certifikat nieje zarucene ze vas zoberu na plosinu ale bez neho nie to iste ak chcete robit v UK ako bouncer or doorman treba vam licenciu spomeniem ze tyto ludia maju 12-18£ na hodinu)

    Budem rad ked mi napisete ohladom hocijakej spoluprace na kosak.p(at)gmail(dot)com

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.