Zavrieť

Porady

Nováčik Sassi

Ahoj Poraďáci!!! Túto skvelú stránku som našla celkom náhodou, v maximálne vhodnom čase - problém sa Fa do Anglicka. Nachádzam veeeeľa užitočných info a úprmne sa teším, že som VÁS našla. Zatiaľ sa tu snažím viac-menej orientovať, dúfam, že sa aj mne čoskoro podarí niekomu pomôcť s nejakou radou. Všetkým VÁM držím palčáky a prajem úspešné, krásne a farebné dníčky .
PS: AZLA - ďakujem ešte raz, zatiaľ Ti (alebo Vám) nemôžem napísať, mám málo príspevkov, tak aspoň touto cestou vďaka!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    sassi Pozri príspevok
    Ahoj Poraďáci!!! Túto skvelú stránku som našla celkom náhodou, v maximálne vhodnom čase - problém sa Fa do Anglicka. Nachádzam veeeeľa užitočných info a úprmne sa teším, že som VÁS našla. Zatiaľ sa tu snažím viac-menej orientovať, dúfam, že sa aj mne čoskoro podarí niekomu pomôcť s nejakou radou. Všetkým VÁM držím palčáky a prajem úspešné, krásne a farebné dníčky .
    PS: AZLA - ďakujem ešte raz, zatiaľ Ti (alebo Vám) nemôžem napísať, mám málo príspevkov, tak aspoň touto cestou vďaka!!!!
    Vitaj teda medzi nami a cíť sa tu dobre.

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    Tweety Pozri príspevok
    Vitaj teda medzi nami a cíť sa tu dobre.
    ... a nebuď prekvapená vznikom závislosti na Porade

    sassi je offline (nepripojený) sassi

    Človiečik s bežnými starosťami a radosťami ...viac sassi
    BINGO!!!! Začínam cítiť to podozrivé nutkanie... len na chvíľočku si kliknúť a ..... potom som tu dllllllho!!!!! A vždy je čo čítať..... ste SUPER!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.